Victoria Beckham nie cierpi stringów! "Nie zgadniesz, ile osób mnie o to pyta"

2019-09-16 14:10 kp
Victoria Beckham
Autor: WWD/REX/Rex Fashion/East News

Victoria Beckham jest przykładem gwiazdy, której z powodzeniem udało się zmienić branżę i sposób postrzegania jej przez fanów. Żona Davida Beckhama zaczynała karierę jako Posh Spice w Spice Girls, jednak dziś kojarzona jest przede wszystkim z projektowaniem mody i to właśnie o to najczęściej jest pytana w wywiadach.

Victoria Beckham, która ponad dwadzieścia lat temu zaczynała karierę w Spice Girls, przeszła wiele etapów popularności. Najpierw nastolatki na całym świecie kochały ją jako Posh Spice. Następnie wszyscy widzieli w niej żonę Davida Beckhama, aż w końcu Victoria rozpoczęła swoją przygodę z modą i dziś cieszy się już szacunkiem w branży i butikami na całym świecie.

Projekty Victorii Beckham charakteryzują się prostotą, angielską elegancją i wysoką jakością. Piosenkarka, która na co dzień uwielbia formalne, ale kobiece stylizacje, chce ubierać swoje klientki w ubrania, w których sama chętnie wyszłaby na ulicę.

Najnowsza kolekcja Victorii Beckham
Autor: WWD/REX/Rex Fashion/East News

Victoria Beckham odpowiada na pytanie o majtki

Victoria Beckham słynie jednocześnie ze swojej skrytości. Projektantka nie lubi intymnych pytań i bez skrupułów ucina rozmowy z dziennikarzami, jeśli w swojej ciekawości posuną się zbyt daleko. Tym razem jednak gwiazda zrobiła wyjątek i opowiedziała o swoich bieliźnianych preferencjach! Zapytana o to, czy w swojej szufladzie posiada seksowną bieliznę Victoria's Secret, żona Davida Beckhama powiedziała:

Nie mam. Byłbyś zdziwiony, jak wiele osób mnie o to pyta! Ale od lat nie zbliżam się do stringów.

- powiedziała celebrytka.

Myślę, że można być seksowną bez noszenia obcisłych, krótkich ubrań. Wygoda i prostota to spora część seksapilu.

- dodała.

Myślicie, że wszystkie celebrytki się z nią zgadzają? ;)

NAJNOWSZE