Córka Kasi Kowalskiej jest w stanie stabilnym. To koronawirus? [NOWE INFORMACJE]

2020-03-29 8:23 mw
Kasia Kowalska
Autor: WBF

Ola Kowalska nadal walczy o powrót do zdrowia w jednym z londyńskich szpitali. Córka Kasi Kowalskiej w piątek 27 marca trafiła na oddział intensywnej terapii, a lekarze zdecydowali się na przeprowadzenie intubacji, o czym piosenkarka poinformowała fanów w mediach społecznościowych. Jak dziś czuje się Ola Kowalska? Czy trafiła do szpitala z powodu koronawirusa? Zobaczcie najnowsze informacje o stanie zdrowia córki Kasi Kowalskiej.

W sobotni wieczór na Instagramie Kasi Kowalskiej pojawił się nowy post, w którym piosenkarka poinformowała krótko o aktualnym stanie zdrowia Oli.

Jak czuje się obecnie córka Kasi Kowalskiej i czy trafiła do szpitala w Londynie z powodu COVID-19?

Przypomnijmy - pierwsze informacje o poważnych problemach zdrowotnych córki Kasi Kowalskiej pojawiły się w piątkowy wieczór. Artystka nagrała wideo, w którym powiedziała, że odebrała telefon z jednego ze szpitali w Londynie. Lekarze mieli pytać Kasię Kowalską o zgodę na przeprowadzenie intubacji u jej córki. 

Kasia Kowalska nie ujawniła w swoim nagraniu, czy jej córka jest zarażona koronawirusem, ale wskazywał na to choćby apel artystki skierowany do młodzieży. Za namową jednego z lekarzy piosenkarka przekazała fanom, aby zostali w domu. 

Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka, z pytaniem, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę jest to konieczne. Zainspirował mnie do tego filmiku jeden z lekarzy, z którym rozmawiałam. Powiedział: "Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje". Nie wiem... Nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin przepłakałam. Kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu. Zostańcie w domu

- powiedziała Kasia Kowalska w filmiku opublikowanym w piątek. Nagranie zostało później usunięte.

JAK CZUJE SIĘ OLA KOWALSKA?

Na szczęście wiele wskazuje na to, że stan zdrowia córki Kasi Kowalskiej nie pogarsza się. W sobotni wieczór piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie post, w którym podziękowała fanom za troskę.

#dziekuje❤️ z całego serca za wasze wsparcie. Oli stan jest dziś stabilny #jesteśmywszyscyznia #jesteśmyzOlą #zostańwdomu

- napisała Kasia Kowalska na swoim Instagramie 28 marca wieczorem.

Aleksandra Julia Yoriadis ma 23 lata. Od pewnego czasu córka Kasi Kowalskiej mieszka w Londynie i uczy się w London College of Fashion. 

W Wielkiej Brytanii wykryto już ponad 17 tys. przypadków zarażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło tam już ponad 1000 osób. 135 pacjentów udało się wyleczyć.

Koronawirus. Posłuchaj, czy wiesz jakie są objawy zakażenia. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
NAJNOWSZE