Kasia Dziurska TOPLESS! Odważna sesja z Emilianem Gankowskim! [ZDJĘCIA]

2019-06-05 20:00
Katarzyna Dziurska topless
Autor: www.instagram.com/kasia_dziurska

Katarzyna Dziurska topless na Instagramie to spore zaskoczenie dla fanów! Sexy zdjęcia trenerki i jej partnera, Emiliana Gankowskiego, robią na internautach ogromne wrażenie. Ale poczekajcie, aż przeczytacie, co para napisała o sobie wzajemnie przy publikowaniu fotek! Ich słowa są super wzruszające!

Katarzyna Dziurska to jedna z najseksowniejszych polskich trenerek personalnych. Gwiazda fitnessu popularność zawdzięcza swojej aktywności w internecie, a także występom w gwiazdorskich talent shows, jak Taniec z Gwiazdami czy Dance Dance Dance. W tym drugim mieliśmy okazję podziwiać ją z życiowym partnerem, Emilianem Gankowskim. Nie da się ukryć, że to niezłe ciacho! Ta para pasuje do siebie idealnie!

Kasia Dziurska ma piękne ciało, więc chętnie chwali się nim w skąpych ubraniach, a fotki (choćby te z zawodów) wrzuca na Instagram. Tym razem ubrań było jednak jeszcze mniej, niż zwykle...

Kasia Dziurska zaprezentowała się topless w nowej sesji zdjęciowej u boku Emiliana Gankowskiego. Niezwykle zmysłowe fotki w ramach projektu "Fake Off" para zawdzięcza Dominice Cudzie.

Jeszcze bardziej, niż zdjęcia, z których część para wrzuciła na Instagram, wrażenie robią wzruszające opisy, jakimi Kasia i Emilian opatrzyli swoje posty.

Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, przytuli, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy gdy płacze. Na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości ale sprawi, że inne kobiety będą zazdrościć właśnie jej ... Em ❤️

- napisała Katarzyna Dziurska przy swoim zdjęciu topless, na którym ukochany zakrywa dłonią jej piersi.

Czy Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę jak ważna jesteś dla mnie ? ❤️

- zapytał partnerkę Emil Gankowski.

Fani rozpłynęli się w zachwytach - i nad zdjęciami, i nad pięknymi słowami, jakie napisali o sobie wzajemnie zakochani.

NAJNOWSZE