Katarzyna Bosacka o zwolnieniu: "Przyczyny nie leżą po jednej stronie"! Ma nowe oferty!

2019-06-05 19:01
Katarzyna Bosacka
Autor: WBF

Katarzyna Bosacka została zwolniona z TVN Style w trybie natychmiastowym z powodu złamania warunków kontraktu! Dziennikarka komentuje rozstanie ze stacją po 13 latach współpracy. Zdradza też, że nowe propozycje pracy spływają do niej lawinowo! Gdzie teraz będziemy oglądać Katarzynę Bosacką? Dostanie nowy program?

Jak Was informowaliśmy, Katarzyna Bosacka straciła pracę w TVN Style. Jak czytamy w oświadczeniu władz stacji, dziennikarka złamała warunki kontraktu, a konkretniej - zakaz udzielania swojego wizerunku innym firmom w celach reklamowych. Katarzyna Bosacka została twarzą marki produkującej ekologiczne kosmetyki, dlatego TVN zerwał z nią kontrakt w trybie natychmiastowym.

Katarzyna Bosacka skomentowała sprawę na swoim Facebooku. Była gwiazda TVN Style daje do zrozumienia, że sytuacja nie była tak zero-jedynkowa, jak przedstawiają to władze stacji.

Katarzyna Bosacka opublikowała na swoim profilu na Facebooku oświadczenie, w którym odnosi się do zwolnienia.

W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie.
Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy.

- napisała dziennikarka i wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na współpracę z producentem kosmetyków, choć zabraniał jej tego kontrakt.

Kampania dla kosmetyków Only Bio to pierwsza, na którą się zdecydowałam, mimo propozycji współpracy z różnymi firmami od lat. Robię to z pełnym przekonaniem, gdyż wspieram dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki.

Katarzyna Bosacka zapewniła też fanów, że to nie koniec jej kariery medialnej.

Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny. Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku!

- napisała.

Okazuje się, że bezrobocie Bosackiej raczej nie potrwa długo. Gwiazda już dostaje nowe oferty!

Kochani, jest 13.30 a Wolna Kucharka dostala już 5 propozycji pracy

- cieszy się Bosacka w kolejnym poście na Facebooku.

Jak myślicie, gdzie zobaczymy ją w najbliższym czasie? Polsat? TVP? A może któraś ze stacji kulinarnych?!

Katarzyna Bosacka
Autor: WBF
NAJNOWSZE