Gwiazdy

Kasia Cichopek wyprzedaje garderobę. Ceny mogą was zaskoczyć

2024-06-13 10:25

Kasia Cichopek na początku roku została zwolniona z pracy w porannym programie śniadaniowym "Pytanie na śniadanie". Nadal jednak pracuje na planie "M jak miłość". Mimo wszystko wraz z zakończeniem pracy przy śniadaniówce straciła także stały dochód, o czym wspominała w jednym ze swoich podcastów "Serio?". Wygląda na to, że aktorka postanowiła podreperować nieco rodzinny budżet.

Kasia Cichopek należy do grona najpopularniejszych aktorek w Polsce. Popularność zdobyła głównie dzięki roli Kingi Zduńskiej w hitowym serialu Telewizji Polskiej "M jak miłość", w którym występuje od samego początku jego emisji, czyli od roku 2000. Aktorka po jakimś czasie została także prezenterką i prowadziła wiele imprez organizowanych przez publicznego nadawcę. W 2020 roku dołączyła do popularnego programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie", który prowadziła wraz z dziennikarzem sportowym Maciejem Kurzajewskim. Wkrótce relacja prezenterów z czysto zawodowej przerodziła się w coś więcej, a w 2022 roku niedługo po ogłoszeniu rozstania z mężem Marcinem Hakielem, Cichopek i Kurzajewski potwierdzili, że są parą. Na początku 2024 roku Cichopek i Kurzajewski, podobnie jak i pozostali dotychczasowi prowadzący śniadaniówkę pożegnali się z posadą. Od tamtej pory aktorka nie podjęła współpracy z żadną stacją.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zwiedzają świat

Kasia Cichopek wyprzedaje ubrania

Aktorka i prezenterka kilka miesięcy temu wystartowała z własnym podcastem, w którym wraz z Maciejem Kurzajewskim poruszają ważne kwestie. W jednym z odcinków wspominała także o tym, jak ważne jest zbudowanie tzw. "poduszki finansowej".

Fajny scenariusz jest, kiedy mamy stałe godziny pracy, ale ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mam bardzo intensywne momenty, kiedy wpada tak zwana robota i trzeba to zrobić. Albo teraz, albo nie będzie, przepadnie. Nie mam gwarancji, co będzie za pięć dni, za miesiąc, za rok. Muszę budować jakąś poduszkę finansową - mówiła Kasia Cichopek.

Teraz serialowa Kinga najwyraźniej postanowiła nieco sobie dorobić i zdecydowała się na wyprzedaż swojej garderoby. Na InstaStories zachęcała internautki do zakupu między innymi swoich sukienek oraz akcesoriów. Ceny produktów wahają się od 50 do 500 złotych, w zależności od marki. Można nabyć między innymi sukienkę od Michaela Korsa czy torebkę marki Tous. Trzeba przyznać, że ceny są dość przystępne, biorąc pod uwagę, że możemy kupić rzeczy od popularnej aktorki.

Kochani przyszedł kolejny moment na wietrzenie szafy. Tak, robię to regularnie, ponieważ bardzo lubię dawać moim rzeczom drugie życie i przede wszystkim bardzo się cieszę, kiedy wy się cieszycie, kiedy ja otwieram przed wami moją szafę. Tym razem też tak będzie. Zapraszam was bardzo serdecznie, bo piękne rzeczy, które tu widzicie, mogą być wasze - mówiła Kasia Cichopek, zachęcając do zakupu na popularnej platformie sprzedażowej.

Kasia Cichopek wyprzedaje garderobę

i

Autor: Vinted/Katarzyna Cichopek Kasia Cichopek wyprzedaje garderobę