Katarzyna Cichopek

i

Autor: WBF

Kasia Cichopek przesadza z postami sponsorowanymi? "Jestem w szoku, że Pani taką chińszczyznę poleca"

2022-04-07 16:26

Kasia Cichopek to jedna z najpopularniejszych nazwisk polskiej telewizji. Od lat można ją oglądać w serialu M jak miłość, przez co ma duże grono odbiorców. Regularnie prowadzi swoje konto na Instagramie, ale jedna rzecz nie spodobała się jej fanom. Zauważyli, że od pewnego czasu większość jej postów to reklamy.

Katarzyna Cichopek ma wielu fanów, którzy od lat śledzą ją w serialach i programach telewizyjnych. Nic więc dziwnego, że na Instagramie również ma bardzo dużo followersów. Jej odbiorcy regularnie śledzą zdjęcia, które dodaje i bardzo chętnie je komentują. Trzeba przyznać, że Kasia swój profil prowadzi regularnie, przez co nie wieje tam nudą i niemal codziennie można liczyć na nowe zdjęcia. Jest jednak coś, co nie podoba się jej fanom. Aktorka dodaje bardzo dużo postów sponsorowanych i niektórzy uważają, że jej Instagram to jedna wielka reklama. Niektórzy mają nawet wątpliwości co do jakości promowanych przez nią produktów.

ZOBACZ TAKŻE: Kasia Cichopek promienieje po rozstaniu z Marcinem Hakielem. Wygląda niesamowicie!

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ

Cichopek przesadza z reklamami?

Komentarzy oburzonych fanów Cichopek jest coraz więcej. - Czy Pani każdy post musi być sponsorowany? Mało to smaczne jest, w dodatku obserwujący uważa to za mało realne i warte polecenia - pisze jedna z obserwatorek. - Jestem w szoku, że Pani taką chińszczyznę poleca. Kupiłam sweterek i tragedia! - dodaje inna internautka. Takich opinii jest znacznie więcej.

Sonda
Obserwujesz Katarzynę Cichopek?

Rozstanie Cichopek i Hakiela

Katarzyna Cichopek ostatnio coraz częściej pojawia się w mediach plotkarskich z powodu jej rozstania z Marcinem Hakielem. To jeden z najgłośniejszych rozwodów w polskim show-biznesie od lat. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.