Katarzyna Cichopek

i

Autor: WBF

Kasia Cichopek promienieje po rozstaniu z Marcinem Hakielem. Wygląda niesamowicie!

2022-03-22 15:27

Kasia Cichopek niedawno ogłosiła swoje rozstanie z Marcinem Hakielem. Informacja stała się prawdziwą sensacją w polskim show-biznesie i wszyscy zaczęli się zastanawiać, co się stało. Choć odpowiedzi na to pytanie nadal nie ma, internauci zauważyli, że rozpad długoletniego związku służy gwieździe TVP. Wygląda naprawdę zjawiskowo!

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela to jedna z najgłośniejszych spraw w polskim świecie gwiazd. Para poznała się w 2005 roku w programie Taniec z gwiazdami, który udało im się wygrać. Szybko ogłosili również, że połączył ich nie tylko taniec, ale też głębokie uczucie. Stali się jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie i przez wielu uważani byli za małżeństwo idealne. Teraz już wiemy, że tak nie było. W marcu 2022 ogłosili, że po 17 latach się rozwodzą. Fani cały czas spekulują, co było powodem. Oficjalnej odpowiedzi jednak prawdopodobnie nie będzie. Internauci zauważyli jednak, że rozstanie służy aktorce znanej z serialu M jak miłość. Na najnowszych zdjęciach wygląda pięknie!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli decyzję o rozstaniu. "Ze względu na dzieci prosimy o uszanowanie naszej prywatności"

ESKA XD #044 - FAME MMA 13, BRACIA KLICZKO, MUZYKA DO BIEGANIA

Kasia Cichopek - najnowsze zdjęcia

Od oficjalnej informacji o rozstaniu z Marcinem Hakielem Kasia Cichopek nie poruszyła więcej tego tematu. Dalej pracuje, a jej social media wyglądają tak jak wcześniej. Ostatnio zamieściła nowe zdjęcie i trudno nie zauważyć, że gwiazda promienieje! Zauważyli to także internauci, którzy skomentowali jej najnowsze fotografie. "Po rozstaniu i taka szczęśliwa", "Kasia cała w skowronkach", "Przynajmniej nie użala się Pani nad sobą.  Tak trzymać" - to tylko niektóre z wielu komentarzy pod najnowszymi postami Cichopek. Niektórzy wyłapali także, że Kasia ma obrączkę na palcu. Czy nadal jej nie zdjęła czy może to stare zdjęcia?

Sonda
Jesteś zaskoczony rozstaniem Cichopek i Hakiela?