Karolina Pisarek zatańczy z byłym partnerem Oliwii Bieniuk. Tak wyglądała pierwsza próba

2022-08-02 11:13 Joanna Dembek
Karolina Pisarek
Autor: AKPA Karolina Pisarek pokazała partnera w Tańcu z Gwiazdami

Karolina Pisarek ujawniła, kto jest jej partnerem w Tańcu z Gwiazdami. Nagrali swoją próbę, a fragmenty filmiku trafiły do sieci. Pierwsze taneczne kroki Karoliny i umiejętności jakie zaprezentowała na sali wyglądają obiecująco. Szykuje się prawdziwe show!

Karolina Pisarek wpisała się już na stałe do polskiego show-biznesu i nie chce dać o sobie zapomnieć, korzystając z propozycji różnych stacji telewizyjnych. W 2015 roku zaczynała jako młoda modelka w programie Top Model, a ostatnio mogliśmy ją widzieć w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie doszło do konfliktu między nią a Michałem Wiśniewskim. To jednak nie zniechęciło jej do odbywania dalszego tournée po stacjach tv. Tym razem zobaczymy jak Karolina Pisarek radzi sobie w tańcu.

Karolina Pisarek po pierwszej próbie. Jak radziła sobie modelka?

Karolina Pisarek nie omieszkała skorzystać z zaproszenia stacji Polsat, która zaproponowała jej udział w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Kiedy Karolina przekazała wieści na swoim Instagramie, pojawiły się spekulacje dotyczące jej partnera. Kilka dni później modelka wrzuciła do sieci wideo, na którym pokazuje, kto przez najbliższe miesiące będzie jej tanecznym mentorem.

Karolina wrzuciła na Instastory wrzuciła wideo, na którym można się przyjrzeć, jak modelka poradziła sobie na pierwszej próbie. Trzeba przyznać, że drzemie w niej wielki potencjał. Miejmy nadzieję, że Michał Bartkiewicz zrobi wszystko, aby wynieść ich parę na szczyt.

Kim jest Michał Bartkiewicz? Z kim tańczył?

Michał Bartkiewicz tańczy od 10 roku życia. Najlepiej odnajduje się w tańcach latynoamerykańskich i posiada tytuł Mistrza Polski. Na antenie Polsatu zagościł na stałe w 2020 roku, dołączając do grupy tancerzy Tańca z Gwiazdami. Zadebiutował - i wygrał! Był wówczas w parze z topmodelką Edytą Zając. Rok później, w 2021 roku w jego objęcia trafiła Oliwia Bieniuk, z którym stworzył bardzo zgrany duet, jednak tym razem nie udało mu się doprowadzić do zgarnięcia Kryształowej Kuli. Jesteśmy ciekawi, czy w parze z Karoliną Pisarek będzie miał więcej szczęścia.

Sonda
Czy Karolina Pisarek i Michał Bartkowiak zwyciężą w Tańcy z Gwiazdami?
Czy Karolina Pisarek i Michał Bartkowiak
Autor: Screen/Instagram/@karolina_pisarek Czy Karolina Pisarek i Michał Bartkowiak w Tańcu z Gwiazdami 2022
Czy Karolina Pisarek i Michał Bartkowiak
Autor: Screen/Instagram/@karolina_pisarek Czy Karolina Pisarek i Michał Bartkowiak na próbie do Tańca z Gwiazdami 2022
Czy Karolina Pisarek i Michał Bartkowiak
Autor: Screen/Instagram/@karolina_pisarek Czy Karolina Pisarek i Michał Bartkowiak - przygotowania do Tańca z Gwiazdami 2022
Summer Eska City w Galerii Katowickiej 29.07.2022
NAJNOWSZE