Karolina Pisarek zaprosiła niespodziewanego gościa! Wzruszający występ zaskoczył jurorów

i

Autor: Wojciech Olkusnik/East News Karolina Pisarek zaprosiła niespodziewanego gościa! Wzruszający występ zaskoczył jurorów

Karolina Pisarek zaprosiła niespodziewanego gościa! Wzruszający występ zaskoczył jurorów

2022-10-11 11:07

Taniec z Gwiazdami jest niezmiennie od lat jednym z ulubionych programów telewizyjnych wśród Polaków. Nic dziwnego, w końcu pojawiają się w nim ulubione gwiazdy telewidzów i dają niezapomniane występy. W najnowszej edycji można obserwować naprawdę potężne nazwiska ze świata celebrytów!

Karolina Pisarek jest jedną z najlepszych polskich modelek w obecnych czasach. Swoją karierę rozpoczęła poprzez udział w programie telewizyjnym Top Model. Dziewczyna pojawiła się w rankingu 100 najpiękniejszych twarzy świata i podpisała mnóstwo cennych w świecie mody kontraktów, zrobiła prawdziwą furorę! Teraz postanowiła wziąć udział w Tańcu z Gwiazdami. Ma za sobą kontrowersyjny występ, podczas którego praktycznie się nie poruszała, ze względu na chorobę, co zostało bardzo nisko ocenione przez jurorów. W kolejnych odcinkach jednak dziewczyna pokazała się od znacznie lepszej strony.

Karolina Pisarek pokazała kulisy Tańca z Gwiazdami. Internauci zaskoczeni ogromem produkcji

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Karolina Pisarek zaprosiła niespodziewanego gościa - rozczulający występ

W najnowszym odcinku Tańca z Gwiazdami można było oglądać występy w trójkach. Celebryci tańczyli z bliskimi sobie osobami, przyjaciółmi, partnerami, rodziną. Do swojego gościnnego występu Karolina Pisarek zaprosiła swoją babcię, Marylę. Kobieta zrobiła prawdziwe show w programie, zachwyceni byli nią jurorzy oraz widzowie. Pani Maryla podbiła również serca internautów.

Taniec z Gwiazdami 2022 - APLIKACJA. Skąd ściągnąć i jak głosować na uczestników?

Sonda
Podobał Ci się występ Karoliny Pisarek z gościnnym udziałem jej babci?

Karolina Pisarek zaprosiła niespodziewanego gościa - reakcja jurorów na występ

Wraz ze swoim partnerem tanecznym, Michałem Bartkiewiczem, oraz babcią Marylą, modelka zatańczyła twista do piosenki Chłopiec z gitarą. To, że jurorzy byli zachwyceni gościem Karoliny Pisarek, to mało powiedziane! Występ sprawił, że sam Andrzej Grabowski dał pierwszą w swojej karierze 10! Miłe słowa można było usłyszeć także od znanego muzyka, Andrzeja Piasecznego, który nazwał babcię najprawdziwszą ozdobą tego programu oraz często surowej w swoich ocenach Iwony Pavlović. Jedno jest pewne, babcia Karoliny Pisarek dała wspaniały występ, który nie bez powodu dostał aż 34 punkty!