Karolina Pisarek zaprosiła niespodziewanego gościa! Wzruszający występ zaskoczył jurorów

i

Autor: Wojciech Olkusnik/East News Karolina Pisarek zaprosiła niespodziewanego gościa! Wzruszający występ zaskoczył jurorów

Karolina Pisarek zaprosiła niespodziewanego gościa! Wzruszający występ zaskoczył jurorów

2022-10-11 11:07

Taniec z Gwiazdami jest niezmiennie od lat jednym z ulubionych programów telewizyjnych wśród Polaków. Nic dziwnego, w końcu pojawiają się w nim ulubione gwiazdy telewidzów i dają niezapomniane występy. W najnowszej edycji można obserwować naprawdę potężne nazwiska ze świata celebrytów!

Karolina Pisarek jest jedną z najlepszych polskich modelek w obecnych czasach. Swoją karierę rozpoczęła poprzez udział w programie telewizyjnym Top Model. Dziewczyna pojawiła się w rankingu 100 najpiękniejszych twarzy świata i podpisała mnóstwo cennych w świecie mody kontraktów, zrobiła prawdziwą furorę! Teraz postanowiła wziąć udział w Tańcu z Gwiazdami. Ma za sobą kontrowersyjny występ, podczas którego praktycznie się nie poruszała, ze względu na chorobę, co zostało bardzo nisko ocenione przez jurorów. W kolejnych odcinkach jednak dziewczyna pokazała się od znacznie lepszej strony.

Karolina Pisarek pokazała kulisy Tańca z Gwiazdami. Internauci zaskoczeni ogromem produkcji

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Karolina Pisarek zaprosiła niespodziewanego gościa - rozczulający występ

W najnowszym odcinku Tańca z Gwiazdami można było oglądać występy w trójkach. Celebryci tańczyli z bliskimi sobie osobami, przyjaciółmi, partnerami, rodziną. Do swojego gościnnego występu Karolina Pisarek zaprosiła swoją babcię, Marylę. Kobieta zrobiła prawdziwe show w programie, zachwyceni byli nią jurorzy oraz widzowie. Pani Maryla podbiła również serca internautów.

Taniec z Gwiazdami 2022 - APLIKACJA. Skąd ściągnąć i jak głosować na uczestników?

Sonda
Podobał Ci się występ Karoliny Pisarek z gościnnym udziałem jej babci?

Karolina Pisarek zaprosiła niespodziewanego gościa - reakcja jurorów na występ

Wraz ze swoim partnerem tanecznym, Michałem Bartkiewiczem, oraz babcią Marylą, modelka zatańczyła twista do piosenki Chłopiec z gitarą. To, że jurorzy byli zachwyceni gościem Karoliny Pisarek, to mało powiedziane! Występ sprawił, że sam Andrzej Grabowski dał pierwszą w swojej karierze 10! Miłe słowa można było usłyszeć także od znanego muzyka, Andrzeja Piasecznego, który nazwał babcię najprawdziwszą ozdobą tego programu oraz często surowej w swoich ocenach Iwony Pavlović. Jedno jest pewne, babcia Karoliny Pisarek dała wspaniały występ, który nie bez powodu dostał aż 34 punkty!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE