Karolina Pisarek pokazała kulisy Tańca z Gwiazdami. Internauci zaskoczeni ogromem produkcji

2022-10-07 13:50 Joanna Dembek
Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@karolina_pisarek Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz w Tańcu z Gwiazdami

Karolina Pisarek spełnia obecnie swoje marzenia w Tańcu z Gwiazdami. Modelka wkłada wiele wysiłku w treningi, a po kilku występach widać duży postęp. Karolina przygotowała wideo, w którym ujawnia kulisy programu i pokazuje jak od kuchni wygląda realizacja telewizyjnego show.

Karolina Pisarek jest jedną z byłych uczestniczek Top Model, która kontynuuje telewizyjną karierę. Przed kamerami czuje się, jak ryba w wodzie, dlatego chętnie korzysta z możliwości pojawienie się na ekranie. Po udziale w Twoja Twarz Brzmi Znajomo i Pisarek Mówi Tak, przyszedł czas na Taniec z Gwiazdami. Jej partnerem jest Michał Bartkiewicz, w którym nieustannie trenuje przed każdym odcinkiem. Karolina zdążyła się już zadomowić w studio, w którym jest realizowany program. Postanowiła zatem pokazać swoim fanom, kulisy przygotowań do tanecznego show.

Karolina Pisarek przygotowała dla fanów niespodziankę - tak wygląda backstage Tańca z Gwiazdami

Karolina Pisarek uwielbia być w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie. Nieustannie relacjonuje różne etapy swojego udziału w tanecznym show, głównie fragmenty prób i występów, a teraz postanowiła pokazać więcej. Oprowadziła internautów po całym studio zaglądając w najbardziej tajemnicze zakamarki.

Wpadam dziś do Was z reelsem, gdzie w pigułce pokaże Wam od kulis jak wyglądają przygotowania do odcinka Tańca z Gwiazdami. Zazwyczaj są to dwa dni spędzone w studiu, od rana do wieczora (nie licząc oczywiście codziennych kilkugodzinnych treningów) Zwróćcie uwagę jak wiele osób jest zaangażowanych w cały projekt! - napisała Karolina.

Tancerze, producenci, kierownicy planu, operatorzy kamer, scenarzyści, dźwiękowcy, muzycy, styliści i inni. Na przygotowanie każdego odcinka potrzeba siedmiu dni i wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Pracy jest dużo i wymaga dużego skupienia, ponieważ show emitowane jest na żywo. Fani nie kryją zdziwienia ogromem przedsięwzięcia: "Ogromna produkcja wooooow!" - napisała internautka.

Sonda
Kibicujesz Karolinie Pisarek w Tańcu z Gwiazdami?
Pierwszy raz na siłowni z Kasią Węsierską. TEGO nie rób! | ESKA XD - Fit vlog #59
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE