Karolina Pisarek, Roger Salla

i

Autor: Screen/Instagram/@karolina_pisarek Karolina Pisarek i Roger Salla prezentują nowy biznes

Celebryci

Karolina Pisarek z mężem zainwestowali krocie w nowy biznes! Spełniło się ich marzenie

2024-04-30 11:03

Karolina Pisarek wraz z mężem Rogerem Sallą weszli w zupełnie nowy biznes. Pochwalili się w sieci lokalem, które oferuje orientalną kuchnię. Niektórzy już się zakochali w tym miejscu.

Karolina Pisarek i Roger Salla są szczęśliwym małżeństwem od 2023 roku. Mieszkają w luksusowej willi w Warszawie wraz z dwoma psami, a szczegółami ze swojego życia dzielą się z fanami na Instagramie.

Modelka niedawno informowała o chęci sprzedaży swojego mieszkania na warszawskim Mokotowie z 3,5 mln złotych. Później, w jednym  z wywiadów zdradziła, że powodem, dla którego pozbywa się nieruchomości jest chęć odłożenia sporej gotówki na nowy biznes.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - niesamowita Karolina Pisarek jako Smolasty

Roger Salla i Karolina Pisarek wchodzą w branżę gastronomiczną

Karolina Pisarek i Roger Salla mają smykałkę do interesów. Roger wraz z ojcem prowadzi rodzinny biznes - firmę, która działa w branży e-commerce i choć została mu przypięta łatka "zawód-syn", 30-latek stara się działać na innych polach. Właśnie pochwalił się nową inwestycją, a Karolina Pisarek zareklamowała ich nowy biznes w mediach społecznościowych.

Roger Salla zainwestował pieniądze w branżę gastronomiczną. Stał się współwłaścicielem istniejące już od jakiegoś czasu lokalu, znajdującego się przy pl. Konstytucji w Warszawie - Anatolia. Nazwa nie przez przypadek została zaczerpnięta z Turcji (to historyczna kraina tego kraju, obejmująca cały półwysep Azji Mniejszej oraz część terenów wschodnich), gdyż lokal specjalizuje się w kuchni tureckiej, a co więcej, drugi współwłaściciel z pochodzenia jest turkiem.

Komentarze, które pojawiły się pod postem sugerują, że już wiele osób zauroczyło się tym miejscem - Jakub Rzeźniczak, czy Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś, którzy skusili się na tureckie jedzenie u swoich znajomych.