Karolina Pisarek

i

Autor: AKPA Karolina Pisarek sprzedaje warszawski apartament

Gwiazdy

Karolina Pisarek sprzedaje apartament. Kosmiczna cena zwala z nóg!

2023-07-22 17:45

Karolina Pisarek wiedzie luksusowe życie u boku dobrzy sytuowanego przedsiębiorcy, Rogera Salli, którego poślubiła w 2022 roku. Zanim jednak zamieszkali razem, modelka zajmowała warszawski apartament. Teraz jednak planuje go sprzedać za olbrzymią kwotę!

Karolina Pisarek w 2015 roku pojawiła się w programie "Top Model" i od tamtej pory szturmuje polski show-biznes. Idzie jej bardzo sprawnie - wzięła udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", "Tańcu z Gwiazdami", a przygotowania do jej ślubu można było śledzić w stacji TVN. W 2022 roku poślubiła milionera Rogera Sallę, który pracuje w firmie, która świadczy usługi finansowe. Para mieszka obecnie w willi w Warszawie, która kosztowała bagatela 5 mln złotych, dlatego też Pisarek postanowiła pozbyć się apartamentu, który kupiła jeszcze zanim związała się na stałe z ukochanym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Karolina Pisarek z mężem doczekali się nowego członka rodziny. Przeurocze maleństwo

Ekipa ESKA Summer City próbowała swoich sił w Gamescape

Warszawski apartament Karoliny Pisarek został wystawiony na sprzedaż. Gwiazda mieszkała w nim trzy lata. Wielkość jego powierzchni wynosi 110 mkw i znajdują się w nim trzy pokoje i 90-cio metrowy taras z pięknym widokiem na stolicę.

Dlaczego Karolina pozbywa się nieruchomości? Modelka w rozmowie z jednym z tabloidów, zdradziła, że planuje nowe projekty, na które potrzebuje dużo pieniędzy, zdecydowała więc, że sprzedaż lokum ułatwi jej spełnić biznesowe plany.

Chcę żeby pieniądz robił pieniądz. Myślę, że dzisiaj jest idealny czas na to żeby sprzedać mieszkanie. Pierwszy raz to właściwie komentuję. Chciałabym te pieniądze zainwestować w coś innego, czyli w biznesy i działać. Nie będę kupowała teraz nowego mieszkania. Mam taką potrzebę zmiany w życiu, że chcę mieć jeszcze coś więcej. Mam potrzebę przekraczania granic i wychodzenia ze strefy komfortu. Na pewno jest mądrze mieć wiele źródeł zarobku. Z wynajmu mieszkania tez są bardzo fajne pieniądze, bo jest stały zarobek i praktycznie nie trzeba nic robić - powiedziała w rozmowie z "Plotkiem".

Zaporowa cena za 110 mkw! Nawet, jak na Warszawę

Gdy Karolina Pisarek kupowała to mieszkanie kilka lat temu, była zachwycona olbrzymią garderobą i loftowym, choć przytulnym wnętrzem. Sześciometrowe okna wychodzą na trzy strony świata, a widok zapiera dech w piersiach. Co więcej, znajduje się tam jaccuzi, a na dachu piękny ogród, gdzie można poczuć się, jak w raju. Za takie luksusy trzeba jednak słono zapłacić. Nieruchomość została wystawiona za 4 990 000 złotych! Zaporowa cena, ale modelka wyznała nie spieszy się ze sprzedażą i cierpliwie poczeka na odpowiedniego klienta.