Gwiazdy

Karolina Pisarek pozbywa się swoich mieszkań! Skąd taka decyzja? Za jedno wzięła aż 3,5 miliona złotych

2024-06-25 12:32

O wystawianych na sprzedaż nieruchomościach Karoliny Pisarek pisano już nie raz. Przyszła pora na kolejne transakcje – gwiazda sprzedała niedawno mieszkanie, a już zapowiada wystawienie innego. Skąd takie decyzje w życiu młodej gwiazdy?

Mimo swojego młodego wieku Karolina Pisarek wielokrotnie udowodniła nam, że jest prawdziwą bizneswoman. 26-latka ma na swoim koncie już całkiem spory dobytek i najwyraźniej doskonale wie, jak nim zarządzać. Jedną z jej pierwszych inwestycji było 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, o którym zadowolona modelka dużo opowiadała swoim fanom w sieci. Pokazywała je nawet publicznie – zarówno na social mediach, jak i w programach telewizyjnych.

Karolina Pisarek sprzedaje mieszkania

Modelka już wcześniej mówiła o tym, że to, co kupione, można też zawsze sprzedać. Swoją złotą zasadę stosuje ostatnio wobec nieruchomości i zdradza nam sekrety z przebiegu tych transferów. Tym razem mowa o sprzedaży jednego lokali mieszkaniowych. Karolina zdradziła, że sprzedaż wzbogaciła ją aż o 3,5 miliona złotych! Co prawda papierologia daje się we znaki i sprawia, że cała sytuacja znacznie wydłuża się w czasie, ale transakcja została już przypieczętowana.

Dodała także, że zaplanowała już wystawienie kolejnego mieszkania na sprzedaż, o czym wcześniej nic nie mówiła. Wspomniała także o planach zakupu, ale o tym dopiero wkrótce. Jak widać gwiazda nie próżnuje!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Karolina Pisarek jako Young Leosia

Zarządzanie nieruchomościami to niejedyne źródło obrotu ogromnymi, pieniężnymi sumami. Wraz ze swoim mężem, Rogerem, zainwestowali w istniejącą już w Warszawie restaurację, wchodząc tym samym w branżę gastronomiczną. Czym jeszcze zaskoczy nas biznesowy talent Karoliny?