Karolina Pisarek i jej pechowa stylizacja. W szalonym tańcu odsłoniła zbyt wiele [GALERIA]

2022-09-27 14:54 Joanna Dembek
Karolina Pisarek
Autor: AKPA / ADAM JANKOWSKI/REPORTER Karolina Pisarek w Tańcu z Gwiazdami

Karolina Pisarek pokazała w ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami wspaniałe wygibasy, swingując ze swoim tanecznym partnerem, Michałem Bartkiewiczem. W szalonym tańcu nie dało się jednak ujarzmić fikuśnej sukienki, spod której, co rusz wyskakiwały intymne części ciała.

Karolina Pisarek, była uczestniczka Top Model, nie daje o sobie zapomnieć internautom i telewidzom, korzystając z każdej okazji, aby stanąć przed kamerami. Po udziale w Twoja Twarz Brzmi znajomo, przyszedł czas na Taniec z Gwiazdami. Młoda celebrytka od kilku tygodniu wkłada wiele wysiłku w treningi, które przybliżają ją do zdobycia kryształowej kuli.

Karolina Pisarek daje z siebie WSZYSTKO w Tańcu z Gwiazdami

W ostatnim odcinku Karolina wykonała wraz ze swoim partnerem, Michałem Bartkiewiczem, choreografię do utworu "Radio Hello" zespołu Enej. Kondycja fizyczna Karoliny z pewnością zaskoczyła wielu telewidzów, którzy jeszcze niedawno mogli przeczytać na łamach licznych tabloidów, o straszliwym stanie zdrowia modelki.

Najwyraźniej nie ma już powodów do zmartwień, sądząc po tym, jak szalony taniec zaprezentowała. Fioletowa kiecka Karoliny robiła co chce, a oczom widzów i jurorów niejednokrotnie ukazało się to, co sukienka powinna zakrywać.

Doda wyrzuciła konspekt płyty do kosza! Wszystko przez media
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE