Karolina Małysz z mężem w podróży poślubnej. Wiadomo, dokąd polecieli

2021-09-16 20:23 kp
Iza Małysz i Adam Małysz
Autor: WBF

W pierwszy weekend września na ślubnym kobiercu stanęła córka Adama Małysza i Izy Małysz - Karolina. Ceremonia wywołała spore zainteresowanie mediów, choć sama panna młoda starała się unikać rozgłosu. Również swoją podróżą poślubną nie emanuje w mediach społecznościowych. Jedno zdjęcie zdradziła jednak, gdzie jest jej honey moon!

W rodzinie Małyszów naprawdę sporo się dzieje. Izabela Małysz od kilku tygodni mieszka w Warszawie, gdzie intensywnie trenuje do Tańca z gwiazdami 2021. Żona Adama Małysza znalazła jednak chwilę, by wydać córkę za mąż - 4 września odbył się ślub Karoliny, na którym na weselu w Szczyrku bawiła się cała rodzina. 

Karolina Małysz nie ukrywała, że do końca obawiała się, czy jej ślub z Kamilem Czyżem się odbędzie. Wszystko z powodu pandemicznych ograniczeń, które od ponad roku skutecznie niszczą plany kolejnych par młodych. Na szczęście początek września okazał się spokojnym okresem i ślub oraz wesele mogły odbyć się bez ograniczeń. 

Shanguy oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie w ESKA Live!

Karolina Małysz w podróży poślubnej

Po ślubie przyszedł oczywiście czas na podróż poślubną. Karolina Małysz dość mocno dba o swoją prywatność i dotąd nie chwaliła się miejsce, jakie wraz z ukochanym wybrała. Teraz jednak zdradziło ją Instastory - okazało się, że nowożeńcy wybrali się do miasteczka Perissy na Santorini. Jak podają media, podróż do Grecji to prezent od rodziców pana młodego. Iza i Adam Małyszowie kupili natomiast podobno parze w prezencie własne mieszkanie. 

NAJNOWSZE