Karolina Małysz opowiedziała o swoim ślubie! Czego bała się najbardziej?

2021-09-10 21:07 kp
Iza Małysz i Adam Małysz
Autor: WBF

Córka Adama i Izy Małyszów już od tygodnia jest szczęśliwą mężatką. O ceremonii ślubnej Karoliny Małysz rozpisywały się media plotkarskie, a sama panna młoda chętnie pokazała na Instagramie zdjęcia ze swojego szczęśliwego dnia. Okazuje się, że organizacji ślubu towarzyszył jednak duży stres. Karolina zdradziła, co takiego spędzało jej sen z powiek.

Ostatnie 1,5 roku nie jest wymarzonym czasem na organizację wesela. Z powodu pandemii koronawirusa całymi miesiącami wyprawienie hucznej zabawy było niemożliwe, a i w miesiącach z mniejszą liczbą zachorowań do końca nie wiadomo było, czy impreza odbędzie się i czy będzie bezpieczna dla gości. Wiele par młodych dużym stresem okupowało przygotowania do swojego wielkiego dnia - te nerwy poznała też Karolina Małysz

Karolina Małysz i jej wybranek Kamil Czyż wzięli ślub 4 września. Para planowała świętować swój dzień z dala od mediów, jednak zakochanym nie udało się utrzymać w tajemnicy terminu ceremonii. Młodzi postawili więc na otwartość, dzięki czemu fani mogli podziwiać w ich social media zdjęcia z ich ślubu. 

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Karolina Małysz o ślubie

Choć dzień ślubu był już idealny, Karolina Małysz nie uniknęła stresu związanego z pandemią jeszcze przed ceremonią. Córka Adama Małysza opowiedziała o przygotowaniach w rozmowie z Plejadą

Wesele wspominam bardzo dobrze. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, uroczystość w Kościele była przepiękna, a goście bawili się do białego rana. Jeśli chodzi o pandemię, to na szczęście nie wpłynęła ona na organizację wesela. Natomiast pół roku wcześniej, w trakcie trzeciej fali, doszedł ogromny stres o to, czy uroczystość w ogóle się odbędzie.

- powiedziała. 

To uczucie zna wiele par, które w ostatnim czasie planowały ślub. Cieszymy się, że tej parze wszystko się udało!

NAJNOWSZE