Karolina Malinowska

i

Autor: AKPA Karolina Malinowska - co spotkało ją na lotnisku?

Karolina Malinowska okropnie potraktowana na lotnisku. Gwiazdy wspierają modelkę

2023-04-12 12:35

Karolina Malinowska przebywała niedawno z rodziną we Włoszech. Podczas powrotu do Polski, na lotnisku, spotkała ją bardzo nieprzyjemna sytuacja. Opisała ją na swoim Instagramie, a znajomi celebryci okazali jej wiele wsparcia.

Karolina Malinowska od 1998 roku pracuje w branży modelingowej. Pojawiała się na wybiegach w Mediolanie, Paryżu, Nowym Jorku, czy Barcelonie. Współpracowała z takimi markami jak: Chloe, Hugo Boss, Miu Miu, Dolce & Gabbana, czy Prada. Występowała również w telewizji. Prowadziła program "Gwiazdy na dywaniku" w Polsat Café, "Musisz to mieć" stacji TVN Style, oraz "Projekt plaża", który emitowany był na TVN.

Prywatnie, od 20 lat jest żoną prezentera telewizyjnego, Oliviera Janiaka, z którym wychowuje troje dzieci: Fryderyka (ur. 29 czerwca 2009), Christiana (ur. 29 stycznia 2011) i Juliana (ur. 20 sierpnia 2013). Karolina i Olivier uchodzą za niezwykle zgodną i zgrana parę. Co ciekawe, ślub wzięli po zaledwie trzech miesiącach znajomości!

Karolina Malinowska poniżona przez Polki we Włoszech

Karolina Malinowska chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie jej aktywność śledzi niemal 100 tysięcy użytkowników. Modelka publikuje wiele zdjęć, które przedstawiają kulisy jej pracy - głównie sesji zdjęciowych. Oprócz tego dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Rodzina Janiaków właśnie wróciła z wypoczynku we Włoszech, i choć wyjazd był udany, w dniu powrotu jedna z sytuacji wytrąciła Karolinę z równowagi. Na lotnisku w Bergamo usłyszała paskudne słowa na swój temat - "Brzydka ta Malinowska jak nie wiem". Modelka, nie wiedziała, jak ma zareagować.

Taka historia… stałam sobie na lotnisku w Bergamo. Czekam w kolejce żeby o coś zapytać. Przede mną stoją dwie Panie i jakby mnie nie widziały zaczyna się… „Brzydka ta Malinowska jak nie wiem. No naprawdę żona tego prezentera. Koszmarnie brzydka”. Hello! Stoję za nimi!!! I nie chodzi o to czy ja jestem brzydka czy bardzo brzydka czy piękna czy „taka se”. Chodzi o to, że ja stoję OBOK!!! Słyszę! A najbardziej jestem wkurzona na siebie, że mnie nadal takie rzeczy dotykają. Pozdrawiam. Wasz Paszczur - czytamy na Instagramie.

Gwiazdy wspierają Karolinę Malinowską

W takiej sytuacji, rzeczywiście można zdębieć i na gorąco nie mieć pomysły na odpowiednią reakcję. Znajomi Karoliny ruszyli jednak z pomocnymi radami, a także słowami wsparcia: "A ja bym podeszła i powiedziała: Paniom tez życzę pięknego dnia" - napisała Beata Sadowska - "Piękna, mądra i wrażliwa. Całuję mocno" - czytamy w komentarzu Dominiki Gwit - "Jesteś przepiękna" - wyznała Magdalena Lamparska - "Nie Ty brzydka tylko one ślepe! Z patrzeniem i dostrzeganiem jest jak ze słyszeniem i słuchaniem!" - skwitowała Odeta Moro.

Shake Your Eska #29 | Jak stworzyć własny trend?
Listen on Spreaker.