Olivier Janiak i Karolina Malinowska

i

Autor: AKPA Olivier Janiak i Karolina Malinowska świętują 19. rocznicę ślubu - podzielili się zdjęciem z uroczystego dnia

Olivier Janiak poznał żonę TRZY miesiące przed ślubem. Pokazał zdjęcie z uroczystego dnia

2022-09-21 12:40

Olivier Janiak opublikował sentymentalny post na Instagramie. Fotografia przedstawia dziennikarza wraz z żoną Karoliną Malinowską, w dniu ich ślubu, który odbył się we wrześniu 2003 roku. Aż trudno uwierzyć, jak oboje zmienili się w ciągu niemal dwóch dekad.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska poznali się w 2003 roku na planie programu Co Za Tydzień, który jest na antenie od 2001 roku. Dziennikarz od początku był zafascynowany młodą modelką, jednak Karolina zbywała Oliviera. Dopiero miesiąc później na rozdaniu nagród magazynu „Elle” dziennikarz postanowił jeszcze raz spróbować swoich sił w nawiązaniu rozmowy z 21-latką. Tak oto przegadali wiele godzin, a trzy miesiące później wzięli ślub cywilny, który odbył się w Łodzi. Olivier Janiak po latach powiedział: "Wiedzieliśmy, że to, co się między nami dzieje, jest wyjątkowe".

Olivier Janiak i Karolina Malinowska w ciągu 19 lat przeszli dużą metamorfozę

Ceremonia ślubna miała miejsce 19 lat temu w romańskiej kaplicy w Tumie. Zdjęcie z tego wydarzenia dziennikarz opublikował na swoim Instagramie. 21-letnia panna młoda pięknie prezentowała się w tiulowym welonie i skromnej sukni o koronkowym dekolcie. Fani zwrócili szczególną uwagę na naturalny look gwiazdy i minimalistyczny makijaż. Natomiast Olivier Janiak zaskoczył czarną, gęstą czupryną - zdążyliśmy się już bowiem przyzwyczaić do jego siwych kosmyków.

Niech Wam Bozia w dzieciach wynagrodzi:))) - napisał żartobliwie pod postem przyjaciel Janiaka, Jakub Wesołowski.

Bobasy - czytamy komentarz Kamili Szczawińskiej.

Karolina i Olivier od lat tworzą zgodną parę i udane małżeństwo. Wychowują również trzech synów: Fryderyka (ur. 2009), Christiana (ur. 2011) oraz Juliana (ur. 2013).

Sonda
Twoja ulubiona para polskiego show-biznesu to?
NAJGORSZY PRZEDMIOT NA ŚWIECIE - Kasia Węsierska o WF-ie | ESKA XD - Fit vlog #57