Karolina Korwin Piotrowska grzmi na TVP i promowanie biznesu Tamary Gonzalez Perei. 1200 złotych za uzdrawiające czaszki?!

2022-08-03 12:26 Joanna Dembek
Karolina Korwin Piotrowska i Tamara Gonzalez Perea
Autor: AKPA Karolina Korwin Piotrowska nie podoba się promowanie przez TVP mistycznych praktyk i biznesu Tamary Gonzalez Perei

Karolina Korwin Piotrowska zabrała głos w sprawie jednego z odcinków "Spawy dla reportera", do którego została zaproszona Tamara Gonzalez Perea. Gwiazda, dawniej znana jako Macademian Girl zaprezentowała w programie przedmioty posiadające uzdrawiającą moc. "My za to płacimy. To są NASZE PODATKI".

Tamara Gonzalez Perea dawniej działająca w branży modowej, postawiła na rozwój duchowy, a wokół przedmiotów wykonanych z kamienia zbudowała wielką mistyczną otoczkę. Rzeźbione czaszki, które sprzedaje na swojej stronie internetowej można nabyć nawet za 1200 złotych. W opisie pod produktami możemy przeczytać, że wspomagają one leczenie depresji czy nowotworów. W XXI wieku, w czasach dobrze rozwiniętej medycyny, takie praktyki wzbudzają kontrowersję. Oburzona Karolina Korwin Piotrowska postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Karolina Korwin Piotrowska jest zdruzgotana po emisji programu Sprawa dla Reportera

Kiedy Tamara Gonzalez Perea zaprezentowała na antenie programu Sprawa dla Reportera praktyki należące do medycyny alternatywnej, internet zagrzmiał. Na gwiazdę wylała się fala krytyki, nie oszczędziła jej również Karolina Korwin Piotrowska.

2 miliardy z budżetu ROCZNIE. My za to płacimy. To są nasze podatki - napisała.

Internauci zaczęli się zastanawiać, jak to możliwe, że sprzedaż tych produktów jest legalne. Co więcej, okazało się, że takie same czaszki można nabyć poprzez popularną platformę internetową z chińskimi artykułami.

Oto jeden z opisów, które można znaleźć pod produktem za 1200 złotych. To kryształowa czaszka - tygrysie oko.

Czaszka tygrysie oko ma odpędzać negatywne myśli, wątpliwości i zamęty od pesymistów. Jej zadaniem jest pomagać w odczuwaniu szczęścia w życiu. Tygrysie oko posiada również właściwość rozwiewania niepokoju i strachu czy wyciszania pojawiających się stanów depresyjnych - czytamy w opisie pod produktem.

Wierzysz w uzdrawiającą moc minerałów i kryształów?

Doda wyrzuciła konspekt płyty do kosza! Wszystko przez media
NAJNOWSZE