Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat! Jego żona komentuje narodziny dziecka!

2019-11-26 7:43 nk
Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk
Autor: VIPHOTO/East News

Karol Starasburger i jego świeżo upieczona żona, Małgorzata, właśnie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para od początku nie ukrywała, że marzy o powiększeniu rodziny, jednak mało kto wiedział o ciąży żony Strasburgera! Radosne oczekiwanie na maleństwo było utrzymywane w tajemnicy. Ktoś się jednak wygadał, zdradzając płeć i imię noworodka...

To ci dopiero niespodzianka! Świeżo upieczony małżonek. Karol Strasburger, został ojcem! Aktor i prezenter doczekał się swojego pierwszego dziecka!

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk wzięli ślub w sierpniu 2019 roku. Zakochanych dzieli 37 lat, co dla wielu fanów było szokującą różnicą wieku, jednak para była razem przez wiele lat, zanim zdecydowała się na małżeństwo. Weremczuk wspierała Strasburgera po śmierci jego drugiej żony w 2013 roku. Ta przyjaźń, jak przyznał sam aktor, przerodziła się z czasem w miłość.

Tuż po ślubie Strasburgerów w prasie pojawiły się plotki, że para zamierza starać się o dziecko. Choć Karol Strasburger nigdy dotąd nie zdecydował się na ojcostwo, dla Małgorzaty miał zapragnąć zmienić swoje życie i mimo dojrzałego wieku zdecydował się na powiększenie rodziny. Małgorzata zaprzeczyła wówczas w mediach, by ona lub mąż udzielali takich wypowiedzi, jednak przyznała, że marzy o dziecku. Mało kto wiedział wówczas, że kobieta już była w ciąży!

Karol Strasburger ojcem!

Okazuje się, że Małgorzata Strasburger urodziła już maleństwo! W mediach społecznościowych wygadał się ponoć szwagier Karola Strasburgera, zdradzając płeć i imię dziecka!

Jak czytamy na SE.pl, Małgorzata Strasburger urodziła dziewczynkę, która otrzymała na imię Laura.

Tych informacji nie skomentowała szczęśliwa mama. Żona Karola Strasburgera potwierdziła jedynie, że urodziła dziecko.

Tak, zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami i jest to jedyny komunikat jaki decydujemy się przekazać w odniesieniu do sytuacji

- powiedziała Małgorzata Super Expressowi.

Gratulacje!

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk
Autor: VIPHOTO/East News
NAJNOWSZE