Kanye West zrobił Kim Kardashian niespodziankę. Zmienił łazienkę w "zaczarowany ogród"!

2020-07-02 0:59 nk
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: SplashNews.com/East News

Kanye West właśnie wyniósł dawanie kobiecie kwiatów na zupełnie nowy poziom. Kiedy Kim Kardashian sprzedała część udziałów w swojej marce kosmetycznej koncernowi Coty i została oficjalnie miliarderką, raper zrobił jej wielką niespodziankę i przerobił jej ogromną wannę na... "zaczarowany ogród"! Romantyk?

Wokół kryzysu w małżeństwie Kim Kardashian i Kanye Westa narosło mnóstwo plotek. Ostatnio amerykańskie media rozpisywały się, że para jest o krok od ostatecznej decyzji o rozwodzie. Tymczasem sami główni zainteresowani pokazują światu, że wciąż są w sobie bardzo zakochani!

Kanye West z wielką niespodzianką dla Kim Kardashian

Dopiero co pokazywaliśmy Wam zdjęcia z gorącej - jak widać - randki pary. Kim i Kanye wprost nie mogli się od siebie oderwać!

Trudno ine odnieść wrażenia, że ten wybuch namiętności zbiegł się w czasie ze sprzedażą przez Kimmy części udziałów w swojej marce kosmetycznej KKW Beauty koncernowi Coty za 200 milionów dolarów. Dzięki temu ruchowi biznesowemu celebrytka została miliarderką, wyprzedzając w kwestii posiadanego majątku młodszą siostrę, Kylie Jenner!

Sukces zawodowy Kardashian postanowił uczcić także jej mąż, okazując żonie swoją wielką miłość poprzez... kwiaty. I nie, nie chodzi o klasyczny bukiet róż, ani nawet o cały pokój róż. Kanye West przerobił ogromną wannę w łazience żony na "zaczarowany ogród"!

Efektami Kim Kardashian pochwaliła się w sieci.

Ładnie? Teraz Kimmy może kąpać się w chaszczach... i przy okazji je podlewać! ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
Kim via IG Story! Bathroom goals or no? Post udostępniony przez Kim Kardashian Updates (@kimkardashiansnap)
NAJNOWSZE