Kanye West ZGOLIŁ BRWI! Wygląda... dziwnie

2021-11-03 7:36 mm
Kanye West
Autor: Backgrid/East News

Myśleliście, że Kanye West niczym Was już nie zaskoczy? To jeszcze nie znacie Kanye! Raper przeszedł właśnie wielką metamorfozę, choć zmienił w swoim wyglądzie tylko jeden szczegół. Kanye West zgolił brwi! Dlaczego to zrobił? Tego na razie nie ujawnił, ale jedno jest pewne: wygląda dziwnie. Zobaczcie nowe zdjęcie Ye - bez brwi!

Jak wyglądałby Kanye West bez brwi? Do tej pory mogliśmy tylko próbować to sobie wyobrazić, lub ewentualnie sięgnąć po zaawansowane narzędzia graficzne :) jak Paint XD...

Kanye West bez brwi - przerobione zdjęcie
Autor: Marechal-Wyters/ABACA/Abaca/East News

Nawet na przerobionym na szybko zdjęciu widać, że brwi to dość ważny szczegół, a ich brak totalnie zmienia wygląd. 

Szkoda, że Kanye West nie odpalił Painta i nie sprawdził tego, zanim zdecydował się naprawdę zgolić swoich brwi. Do sieci wyciekło nowe zdjęcie rapera - tym razem bez silikonowej maski na twarzy, zakrywającej czoło czapki i przeciwsłonecznych okularów. Fotkę zrobiono podczas ostatniego Sunday Service, na którym Ye pokazał się z Justinem Bieberem i oskarżanym o gwałt Marilynem Mansonem (za co zresztą zebrał sporo krytyki).

Zobaczcie, jak wygląda obecnie Kanye West. Bez brwi wygląda naszym zdaniem dość dziwnie. Oczywiście w końcu odrosną, ale do tego czasu chyba wrócilibyśmy do noszenie masek :) A Wam jak się podoba nowy Ye?

Sonda
Jak Wam się podoba nowy Ye?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 29.10.2021
NAJNOWSZE