Kanye West podbija Nowy Jork w masce i gumowcach. Ikona mody?

2021-10-20 22:02 es

Kanye West już nie raz udowadniał, że jest prawdziwym prekursorem mody. Noszenie klapek ze skarpetami, ubrania dodające objętości, a ostatnio maski... Nie takie, do jakich przyzwyczailiśmy się w czasie pandemii, ale te ukrywające całą twarz. Do tego stylowe gumowce i tak Kanye West podbija Nowy Jork.

Sława potrafi dać się we znaki. Ludzie, którzy rozpoznali na ulicy swojego idola, czasem zapominają o dobrych manierach i naruszają prywatność celebrytów. Dlatego tak wiele gwiazd odetchnęło z ulgą, gdy z powodu pandemii mogli poruszać się po ulicach w maseczkach. oczywiście - wciąż są rozpoznawalni. Jednak w maseczce mają, chociaż namiastkę poczucia prywatności.

Kanye West poszedł o krok dalej. Już kilka tygodni temu przyglądaliśmy się modzie, którą wprowadza. Teraz nosi maski na całą twarz!

Daria - piosenka Love Blind na żywo [ESKA Live]

Kanye West w masce i gumowcach

Kanye West jest ikoną mody czy pogubionym raperem? Musicie odpowiedzieć sobie na to pytanie sami... Paparazzi po raz kolejny przyłapali ex męża Kim Kardashian w dziwacznym nakryciu głowy. Tym razem Kanye West ukrywa się nie za materiałową kominiarką, ale gumową maską... Na ujęciach gdzie zdjął okulary, widać było, że maska ma zrobiony makijaż oka.

Ten przedziwny dodatek Kanye West zestawił ze skórzaną kurtkę Balenciaga oraz gumowcami.

W tej stylizacji Kanye West przemierzał ulice Nowego Jorku. Uda mu się wprowadzić te cuda do mody?

NAJNOWSZE