Kanye West WYCOFAŁ SIĘ z kandydowania w wyborach prezydenckich! Dlaczego?

2020-07-15 19:15 nk
Kanye West
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Kanye West jeszcze kilka dni temu szumnie zapowiadał swój start w wyborach prezydenckich w USA i nawoływał Donalda Trumpa oraz Joe Bidena do wycofania się z walki o fotel prezydencki. Teraz sam zrezygnował z wyścigu. Czyżby w końcu dotarło do niego, że nie ma szans w starciu z politycznymi gigantami?

Kanye West jeszcze niedawno szumnie zapowiadał chęć walki o urząd prezydenta USA. Raper wycofał swoje poparcie dla Donalda Trumpa, założył partię polityczną, którą nazwał Birthday Party, zgłosił swoją kandydaturę, skrytykował publicznie obu głównych kandydatów i wyraził kilka kontrowersyjnych poglądów społecznych.

Zdawałoby się, że to wymarzony początek owocnej kariery politycznej, a perspektywa kolejnej seksownej celebrytki, Kim Kardashian w roli pierwszej damy USA mogła wydawać się kusząca dla wielu wyborców. Niestety, szybko okazało się, że Kanye West nie ma za dużych szans w tym wyścigu...

Kanye West NIE BĘDZIE prezydentem...

OK, powiedzmy sobie szczerze, to, że Kanye West nie będzie prezydentem, wiedzieliśmy od początku. W końcu jednak najwyraźniej zdał sobie z tego sprawę także sam główny zainteresowany!

Jeden z doradców Westa w jego politycznej "karierze" wyznał w rozmowie z The Intelligencer, że raper "wycofał się". Wygląda na to, że mąż Kim Kardashian za bardzo to wszystko przeżywał.

Kandydowanie na prezydenta musi być jedną z najtrudniejszych rzeczy dla kogoś, kto naprawdę kontempluje na tym poziomie.

- powiedział Steve Kramer.

wielka strata?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE