Kanye West wściekły na Kim Kardashian! Zakazał malować North

2019-09-16 14:55 AM
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Kim Kardashian jak przystało na właścicielkę marki urodowej, produktami sygnowanymi swoim nazwiskiem chce obdarowywać wszystkich bliskich w tym także swoją córkę 6-letnią North. North nie tylko uwielbia kosmetyki mamy, ale także te od cioci Kylie! Fani już kilkakrotnie krytykowali Kim za takie podejście do córki, okazuje się, że nie tylko fani…

Kim Kardashian niemal na każdym kroku obrywa od swoich fanów. Raz została skrytykowana za to, że North miała zbyt czerwone usta podczas niedzielnego nabożeństwa, a innym razem za to, że miała zbyt duże kolczyki, jak na 6-latkę. Podobno zdanie fanów podziela również Kanye West, który nieźle się wściekł, gdy dowiedział się, że Kim za jego plecami maluje North.

KIM KARDASHIAN DOSTAŁA ZAKAZ MALOWANIA NORTH

Podczas rozmowy z E!News, Kardashianka ujawniła, że jej mąż kompletnie nie podziela jej pomysłu co do obdarowywania córki produktami do makijażu. Twierdzi, że North jest na to zbyt młoda!

„Uwielbia makijaż, ale tata nie pozwala jej go nosić”. – mówiła Kim.

Celebrytka dodała też, że musiała poprosić Kylie Jenner, aby nie dawała North więcej kosmetyków od Kylie Cosmetics, ponieważ Kanye tego nie akceptuje.

 A Wy, bardziej podzielacie zdanie Kim czy Kanye’go?

NAJNOWSZE