Kanye West w Polsce?! Muzyk miał być widziany w Warszawie

2021-10-21 13:28 es

Kanye West wyruszył w podróż po Europie. Niedawno widziano go w Szwecji, a zgodnie z najnowszymi doniesieniami kolejnym przystankiem Ye miała być Warszawa. Do sieci trafiły nawet zdjęcia Kanye Westa w Polsce! Czy faktycznie ex mąż Kim Kardashian odwiedził nasz kraj?

Kanye West znów jest ostatnio na szczycie popularności. Przysporzyła mu jej oczywiście długo wyczekiwana premiera albumu DONDA. Jednak sławę zawdzięcza nie tylko muzycznym sukcesom. Wszyscy mówią o raperze, chociażby w kontekście zmiany imienia. Używany przez lata pseudonim - Ye - stał się oficjalnym imieniem muzyka.

Media plotkarskie interesują się oczywiście życiem prywatnym Ye. A tam - rozwód z Kim Kardashian. Trudno też nie zwrócić uwagi na ostatnie modowe poczynania rapera. Kanye West zakochał się w gumowych maskach ukrywających całą twarz.

Dlatego tak trudno go rozpoznać... Czy faktycznie Kanye West był w Polsce?

WSZYSTKO o Rolnik szuka żony 8 | ESKA XD - Hotplota #34

Kanye West w Polsce?

Fani muzyki Ye muszą ostudzić swój entuzjazm - nie chodzi niestety o koncert. Kanye West ruszył w podróż po Europie. Raper był widziany niedawno w restauracji McDonald's w Szwecji.

Według profilu Photos of Ye następnym przystankiem miała być Warszawa. Na Instagram trafiły zdjęcia rapera, który miał odwiedzić Muzeum Sztuki Współczesnej. Jednak jest sporo wątpliwości. W nocy ze środy na czwartek pojawiła się informacja, że konto Photos of Ye zostało zhakowane. Kiedy wróciło do właściciela - fot Ye z Warszawy już nie było.

Myślicie, że faktycznie Kanye West odwiedził kraj nad Wisłą?

NAJNOWSZE