Kanye West SPRZEDAJE ranczo w Wyoming! „Musimy ewoluować”

2021-10-12 14:27 AM

Kanye West pozbywa się swojego słynnego rancza w Wyoming? Taką informacje podają zagraniczne media. Raper postanowił pozbyć się słynnego rancza zaledwie dwa lata po tym, jak je kupił. Dlaczego zdecydował się na ten krok?

Ranczo w Wyoming podczas kampanii prezydenckiej i nawrotu choroby dwubiegunowej było dla rapera Kanye’ego Westa prawdziwą odskocznią. To tam zamieszkał, przy okazji odcinając się od rodziny.

Przez wzgląd na to, że Kanye sporo czasu zamieszkiwał w Wyoming, o posiadłości zdążyli usłyszeć nawet ci, którzy nie śledzą na bieżąco poczynań rapera.

Choć ranczo było dla rapera i całej rodziny Kardashian/Jenner prawdziwą odskocznią, bo liczy ponad 3800 hektarów, to jak podają media Kanye postanowił je sprzedać.

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

W sieci pojawiła się oferta sprzedaży ogromnego obszaru. Jako pierwszy o tym poinformował serwis Daily Mail, który zdradził, że swoje pierwsze ranczo Kanye kupił za 8 milionów dolarów, a następnie zainwestował w drugie, za które dał 14,5 miliona dolarów.

Dlaczego teraz zdecydował się podjąć tak radykalną decyzję? Tego nikt nie wie, wiele wskazuje na to, że ranczo może być prawdziwą kością niezgody między nim a Kim Kardashian podczas sądowej batalii rozwodowej.

Przypomnijmy, że gdy Kanye West zdecydował się zamieszkać na ranczo, celebrytka odmówiła wspólnej przeprowadzki.

A może po prostu Kanye jest już tym znudzony...

Musimy ewoluować

Kup nieruchomość

Kup ziemię

- pisał w osobnych postach na Twitterze.

Posiadłość została wystawiona na sprzedaż za 11 milionów dolarów. Nie wiadomo jednak, czy chodzi o całość, czy tylko o część rancza.

Myślicie, że Kanye faktycznie sprzeda nieruchomość?

Sonda
Jak sądzisz - czy małżeństwo Westów przetrwa?
NAJNOWSZE