Kanye West przygotowuje się do życia po rozwodzie? Kupił dom warty majątek!

2021-09-21 14:28 AM
Kim Kardashian, Kanye West
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa to od dłuższego już czasu temat numer jeden w zagranicznych mediach. Jak wygląda relacja między nimi? Trudno powiedzieć. Ostatnio media donosiły, że jest znaczna poprawa, jednak teraz sugerują, że Kanye przygotowuje się do życia po rozwodzie.

Czy Kim Kardashian i Kanye West wezmą rozwód? To pytanie zadaje sobie mnóstwo osób, w tym media. W lutym zagraniczne media donosiły, że Kim złożyła papiery rozwodowe. Jakiś czas później tabloidy podały, że znów wspiera męża i o żadnym rozstaniu nie ma mowy. Jak jest teraz?

Teraz chyba znów wracamy do punktu wyjścia. Najnowsze plotki zza oceanu mówią o tym, że raper kupił bardzo wartościowy dom. Czyżby więc powoli szykował się do mieszkania w pojedynkę?

Według mediów dom o powierzchni 3665 stóp kwadratowych został zaprojektowany przez bardzo znanego i cenionego japońskiego architekta Tadao Ando. Dom sam w sobie podobno nie robi wrażenia, a przez wiele osób został nawet nazwany „wielkim pudłem” i „luksusowym bunkrem dla przywódcy”.

O gustach dyskutować nie będziemy, ale wspomnimy o cenie. Za dom w Malibu raper podobno zapłacił ponad 57 milionów dolarów.

Myślicie, że rozwód zbliża się wielkimi krokami?

Sonda
Jak sądzisz - czy małżeństwo Westów przetrwa?
ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!
NAJNOWSZE