Kanye West

i

Autor: Rex Features/East News

Romans Kanye Westa i 22-letniej modelki to już PRZESZŁOŚĆ! Kim stanęła na drodze?

2021-12-22 11:17

Ta relacja nie tylko daje pożywkę mediom do plotek, ale też mocno ciekawi fanów. Podczas gdy Kim Kardashian robi wszystko, by przyspieszyć rozwód, Kanye błaga ją o powrót. Czy to dlatego właśnie rozstał się z 22-letnią modelką?

Historia miłości Kim Kardashian i Kanye Westa nadaje się na scenariusz filmowy. Zwłaszcza obecny wątek, w którym oboje nadal oficjalnie są małżeństwem, ale każdy z nich poświęca czas innemu partnerowi. Przynajmniej tak sugerują media.

Kim coraz częściej widywana jest w towarzystwie Pete Davidsona, a Kanye od pewnego czasu spotyka się z młodziutką modelką Vinetrią.

Najlepsze jest to, że gdy tylko kolorowa prasa zaczęła rozpisywać się na temat romansu celebrytki i komika, chwilę później serwisy donosiły o tym, że raper spotyka się z jedną z modelek. Równocześnie publicznie błagając żonę o powrót...

Jak więc wyobrażał sobie pojednanie rodziny? Tego nikt nie wie. Ich zejście jest już raczej niemożliwe, bo Kim wpadła po uszy i każdą wolną chwilę spędza z Pete, który zaskarbił sobie już względy rodziny.

Starania Kanye Westa na nic się więc zdają, chyba nie pomoże tu już nawet zerwanie z modelką. Bo jak podają zagraniczne serwisy, raper podobno zakończył związek z Vinetrią. Ich rzekomy romans miał trwać kilka miesięcy.

Myślicie, że rozstanie ma związek z chęcią odzyskania żony?

Zobacz też: Kim Kardashian i Pete Davidson: prześwietlamy ich relację