Kim Kardashian zaprosiła Pete Davidsona na wigilię!? Kris Jenner go uwielbia

2021-12-20 20:30

Związek Kim Kardashian i Pete Davidsona wzbudza coraz większe emocje. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, para wchodzi na wyższy poziom... Ponoć komik ma spędzić wigilię z rodziną celebrytki! Ku zaskoczeniu momager, Kris Jenner, która go uwielbia.

Czy Kim Kardashian i Pete Davidson są parą? Oficjalnego potwierdzenia wciąż brak! Jednak paparazzi coraz częściej uwieczniają ich na okazywaniu sobie publicznie uczuć.

Jeśli wierzyć najnowszy doniesieniom zagranicznych mediów, ich relacja weszła na wyższy poziom. Pete Davidson jako bywalec salonów oczywiście zna rodzinę Kim Kardashian. Co więcej, w domu Kris Jenner świętował swoje ostatnie urodziny.

Teraz jednak ma spędzić wigilię z rodziną Kardashian Jenner!

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Kim Kardashian zaprosiła Pete Davidsona na wigilię?

Takie rewelacje docierają do nas zza oceanu! Sytuacja jest co najmniej dziwna, bo jeszcze niedawno Kim Kardashian sugerowała na TikToku, że święta spędzi z mężem - Kanye Westem.

Ostatnio jednak gwiazda zaczęła starać się o przyśpieszenie rozwodu. Czyżby chciała oficjalnie zrobić miejsce na nową miłość?

E! News informuje, że Kim Kardashian zaprosiła Pete Davidsona na rodzinne święta. Co więcej, jest też pomysł, żeby komik spędzał z nimi sylwestra w Miami!

Ta perspektywa cieszy nie tylko Kim Kardashian i Pete Davidsona, ale także cała rodzinę Kardashian Jenner.

Ona jest naprawdę podekscytowana, że ma go w pobliżu, a Kris ma już obsesję na jego punkcie. Cała rodzina jest fanem Pete'a i chciałaby spędzić z nim święta.

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?

Zdradza informator E! News.

Ponoć Kim Kardashian rozważa również spędzenie Sylwestra z Pete Davidsonem. Impreza w Miami na pewno byłaby świetna, jednak komik ma już poważne zobowiązania. Ma być współgospodarzem imprezy sylwestrowej Miley Cyrus dla NBC i Peacock. Mimo to niektóre źródła twierdzą, że zjawi się na imprezie Kardashianek.