Kanye West odpuszcza walkę o Kim? Znów przyłapano go na randce!

2022-01-03 8:40 AM

Wkrótce minie rok, odkąd Kim Kardashian zdecydowała się złożyć papiery rozwodowe. Mimo szykującego się od prawie roku rozwodu sprawa wciąż stoi w miejscu, z tą różnicą, że Kim randkuje z komikiem Pete Davidsonem, a Kanye na zmianę raz błaga żonę o powrót, a raz daje mediom pożywkę do plotek o kolejnym romansie.

To, co aktualnie dzieje się w rodzinie państwa West mogłoby być niezłym materiałem na scenariusz, ale raczej nie na film, a telenowelę. Odkąd media obiegła informacja, że Kim Kardashian złożyła papiery rozwodowe, bo ma już dosyć zachowania męża, oni nie przestają zaskakiwać.

Były już powroty i definitywne rozstania, ale raper z tym drugim raczej nie umie się pogodzić. Na zmianę zagraniczne tabloidy informują o tym, jak bardzo Kanye West chce odzyskać swoją ukochaną, publicznie błagając ją o powrót. Kanye jednak konsekwentny w swoich staraniach nie jest, bo co jakiś czas media informują o jego romansach...

Od czasu informacji o rozwodzie miał spotykać się z Iriną Shayk czy modelką Vinetrią. Teraz znów serwisy podały, że Kanye widziany był w towarzystwie pięknej dziewczyny. Z kim tym razem się spotkał i czy faktycznie była to randka?

Do sieci trafiły fotki, na których widać Kanye’ego i tajemniczą kobietę w jednym z hoteli w Miami. Paparazzi przyłapali ich wychodzących na balkon. Jak czytamy w mediach skąpo ubrana kobieta to 31-letnia aktorka Julia Fox.

Źródła twierdzą, że jego relacja z młodą aktorką nie jest poważna. Myślicie więc, że raper korzysta z życia singla? ;)

Zdjęcia zobaczycie: TUTAJ

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39
NAJNOWSZE