Kanye West

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News Ile waży Kanye West? Raper przez rozwód przytył kilkadziesiąt kilogramów

Kanye West tyje jak szalony? Przez rozwód z Kim Kardashian "przybrał KILKADZIESIĄT KILO"

2021-05-21 16:54

Kanye West nie znosi najlepiej rozwodu z Kim Kardashian. Według najnowszych doniesień przez rozstanie z celebrytką raper przytył - i to bardzo dużo! Jeśli wierzyć na nowe plotki, waga Kanye Westa podskoczyła w ostatnich kilku miesiącach nawet o kilkadziesiąt kilogramów! Ile dokładnie waży teraz Kanye West?

Rozstanie z Kim Kardashian i rozpad rodziny nie wpływa dobrze na zdrowie Kanye Westa. Czy chodzi o stres z powodu rozwodu? Niewykluczone, że raper po prostu zajada smutki - to niestety dość częste zjawisko po bolesnych przeżyciach osobistych. A może po prostu po rozstaniu z żoną muzyk drastycznie zmienił styl życia? Jedno jest pewne: dawne zdjęcia Kanye Westa możemy powoli usunąć z dysku, bo jeśli wierzyć w najnowsze plotki, powoli stają się mocno nieaktualne!

Media: Kanye West przytył po rozstaniu. I to mocno!

Amerykańskie serwisy plotkarskie podają, że po ogłoszeniu rozwodu z Kim Kardashian Kanye West mocno przybrał na wadze. Jeden z amerykańskich tabloidów twierdzi, że raper zajada stres, bombardując swoje ciało posiłkami o łącznej wartości energetycznej ponad 6000 kalorii dziennie!

Z doniesień amerykańskich serwisów wynika, że Kanye West waży już ponad 300 funtów, a to w przeliczeniu ponad 136 kilogramów! Jeśli to prawda, to raper ma poważny problem - przy jego wzroście (1,73 m) taka waga jest zdecydowanie za wysoka!

Informatorzy twierdzą, że od czasu rozstania z Kim Kardashian, Kanye West żywi się niemal wyłącznie w fast foodach. Dawniej pilnowała go żona, ale obecnie Kanye sam jest sobie sterem, żeglarzem i okrętem. Niestety najczęstszy kurs, jaki obiera ten okręt, to podobno bistra i sieciowe restauracje z jedzeniem na wynos! 

Kochasz niezdrowe jedzenie? Sprawdź ile kalorii mają te fast foody!

Pytanie 1 z 8
Ile kalorii ma zapiekanka?
ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY