Pete Davidson NIGDY NIE BYŁ W DOMU Kim Kardashian. Kanye West kłamie?

2022-01-16 14:00 es

Romans Kim Kardashian i PeteDavidsona nabiera rumieńców. Podobnie jak jej rozwód z Kanye Westem. Raper ostatnio stwierdził, że ochrona byłej żony nie wpuściła go do domu. Ponoć w środku był wtedy gwiazdor SNL! Jednak zagraniczne media przekonują, że Pete Davidson nigdy nie był w domu Kim Kardashian i nie poznał jej dzieci...

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się po wielu miesiącach kryzysu. Jednak mimo początkowych zapewnień, to raczej nie będzie polubowne rozstanie. Ye opowiedział w wywiadzie, że ochrona Kim Kardashian nie wpuściła go do domu celebrytki na spotkanie z dziećmi. Prawniczka Kim Kardashian w oświadczeniu stwierdziła, że ta sytuacja jest dla niej nowością...

Ponoć w czasie, gdy Kanye West został zablokowany przez ochronę, w domu Kim Kardashian był jej nowy chłopak, Pete Davidson! Ile w tym prawdy?

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Pete Davidson nie był w domu Kim Kardashian

Tak przynajmniej zapewniają źródła TMZ. Ostatnio Kanye West ostrzegał, że nikt nie odsunie go od dzieci. Muzyk miał nie zostać wpuszczony do domu Kim Kardashian, ponieważ w środku przebywał jej nowy chłopak.

Tymczasem osoba z bliskiego otoczenia przekonuje, że Pete Davidson nigdy nie był w domu Kim Kardashian. Co więcej, nie poznał też jej dzieci.

I faktycznie do tej pory paparazzi często towarzyszyli świeżo upieczonej parze. Kim Kardashian i Pete Davidson byli fotografowani w restauracjach, w kinie czy na lotnisku, ale nigdy w pobliżu domu gwiazdy.

Kanye West ściemnia?

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE