Kanye West miał romans?! Jego kochanką miała być Christina Milian

2021-09-21 16:55 es

Chyba nikt już nie wie na pewno, czy Kim Kardashian i Kanye West faktycznie się rozwodzą. Sprawy między nimi się pokomplikowały po premierze albumu Donda. Najnowsze doniesienia zza oceanu wprowadzają dodatkowy zamęt... Kanye West miał chwalić się romansem w czasie małżeństwa z Kim Kardashian!

Trudno jednoznacznie powiedzieć, czy Kanye West i Kim Kardashian się rozwodzą. Do niedawna ta kwestia była jasna. Jednak wszystko się pokomplikowała podczas premiery albumu Donda. Kim bardzo wspierała męża. Prawdopodobnie to ona pojawiła się na scenie w białej sukni. Po wszystkim jednak raper dał jej unfollow na Instagramie!

Najnowsze plotki wcale nie ułatwiają rozeznania się w tej sprawie. Ponoć Kanye West przechwalał się romansem!

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Kanye West zdradzał Kim Kardashian?

Szokujące doniesienia opublikował The Sun. Ich źródło twierdzi, że Kanye West chwalił się romansem z Christiną Milian w swoim zespole podczas trasy Saint Pablo w 2016 roku. I faktycznie, ta dwójka sporo razem pracowała. Raper nie zdradził jednak czy romans miał miejsce przed czy w trakcie jego małżeństwa z Kim Kardashian.

Osoba z bliskiego otoczenia Kanye Westa przekonuje, że raper przechwalał się licznymi romansami W TRAKCIE małżeństwa z Kim Kardashian. Miał używać bardzo obrazowego języka podczas opisywania swoich podbojów...

W tej sytuacji uwagę zwraca piosenka Hurricane z albumu Donda. Faktycznie jest tam motyw niewierności...

NAJNOWSZE