Co Kim Kardashian sądzi o związku Kanye Westa z Julią Fox?

2022-01-13 10:49 AM

Związek Kanye Westa z Julią Fox kwitnie. Para potwierdziła swoją relację gorącą sesją zdjęciową. Fanów nie tylko interesuje rozwój relacji, ale także co o nowym związku sądzi obecna jeszcze żona rapera Kim Kardashian.

Życie Kim Kardashian i Kanye Westa to niezły materiał na serial. Niegdyś uchodząca za mega zgodną parę, od kilku lat zmagająca się z wieloma kryzysami. W końcu celebrytka postanowiła złożyć pozew o rozwód. Nie patrząc w tył, równocześnie wpadła w ramiona komika Pete Davidsona.

Kanye West nie pozostał jej dłużny i równie szybko znalazł pocieszenie. Na zmianę prowokował plotki o nowych romansach i błagał Kim o powrót do domu. Na nic się zdały jego błagania, bo celebrytka związkiem z Pete jasno dała do zrozumienia, że z raperem życia sobie już nie ułoży.

Kanye przestał więc próbować i zaczął spotykać się z młodszą od siebie aktorką Julią Fox. Para szybko potwierdziła związek i teraz media z zaciekawieniem wyczekują nowych szczegółów, przy okazji śledząc również, co słychać u Kim.

Teraz media podają, co Kim Kardashian twierdzi o nowym związku męża. Jeśli raper myślał, że w ten sposób wzbudzi w celebrytce zazdrość, to nieźle się przeliczył. Kim podobno totalnie się tym nie przejmuje! Oczywiście nie wiadomo, ile w tym prawdy, ale źródła jasno podają:

Nie przeszkadzają jej nawet porównania do Julii Fox. Wie, że Kanye jest projektantem i osobą kreatywną, więc to zawsze był dla niego język miłości i sposób, w jaki okazuje uczucia komuś, kogo lubi.

- podało źródło, odnosząc się prawdopodobnie do wspólnych wyjść rapera i aktorki.

Inne źródła twierdzą, że Kim w pełni odeszła od małżeństwa z Kanye i czuje się całkowicie wolna, w nowym związku z Pete.

Po prostu zależy jej na całkowitym szczęściu i spokoju, a nie na byciu fajnym.

- podało kolejne źródło.

Media nie mają wątpliwości, że Kim chce dla Kanye’ego jak najlepiej i najbardziej zależy jej na tym, aby mieć z nim dobry kontakt przez wzgląd na dzieci.

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39
NAJNOWSZE