Dziewczyna Kanye'ego Westa ma MĘŻA! Co wiemy o Julii Fox?

2022-01-07 11:34 AM

Kanye West i jego nowa dziewczyna w końcu potwierdzili związek! Para, która od kilku tygodni jest na celowniku mediów, dość szybko przyznała, co ich łączy. Teraz pod lupę bierzemy 31-letnią Julię Fox, co o niej wiemy?

Stało się, to na co czekało w ostatnim czasie mnóstwo osób. Julia Fox zdradziła, co łączy ją z raperem Kanye Westem. Para od kilku tygodni regularnie była przyłapywana przez paparazzi na wspólnych wyjściach. Teraz aktorka nie tylko zdradziła, co łączy ją z mężem Kim Kardashian, ale także na łamach jednego z magazynów pojawiła się ich gorąca sesja.

Kim jest Julia Fox?

Zanim raper zaczął spotykać się z 31-letnią pięknością, wiązany był z Iriną Shayk czy modelką Vinetrią. Gdy media zaczęły spekulować o jego kolejnym romansie, mało kto wierzył, że znajomość przerodzi się w związek.

A jednak! Julia i Kanye szybciej potwierdzili swoją relację niż Kim Kardashian i Pete Davidson, którzy również nie kryją się z czułościami, a oficjalnie nie przyznali co ich łączy.

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

Skoro już wiemy, że Julia Fox i Kanye West oficjalnie przyznali się do związku, teraz czas na wzięcie pod lupę aktorki. Kim więc jest Julia Fox?

Julia Fox to włosko-amerykańska aktorka. Urodziła się w Mediolanie, 2 lutego 1990 roku jako córka Włoszki i Amerykanina. Gdy miała sześć lat przeprowadziła się z ojcem do Nowego Jorku. W późniejszych latach rozpoczęła karierę jako aktorka i modelka.

Najbardziej znana jest z roli w filmie Uncut Gems z 2019 roku.

QUIZ: Znasz stan cywilny celebrytów?

Pytanie 1 z 5
Jacek Jelonek jest...

Julia Fox – mąż

Julia Fox w 2018 roku wyszła za mąż za pilota Peter Artemiev. Wraz z pojawieniem się plotek o romansie Julii i Kanye Westa, media oraz internautów bardzo zaciekawiło życie prywatne aktorki. Jak się okazało nie tylko ma męża, ale także dziecko! Syn pary urodził się na początku 2021 roku.

Jak obecnie wygląda relacja Julii Fox i jej męża?

Jak można przeczytać w zagranicznych serwisach, Julia Fox tuż przed Bożym Narodzeniem miała publicznie wyznać, że Peter Artemiev jest alkoholikiem, nazwała go także „martwym ojcem”, co z pewnością oznacza, że nie po drodze mu z wychowaniem dziecka. W social mediach miała również zdradzić, że mąż gdy ta urodziła dziecko zostawił ją z całą odpowiedzialnością.

Nie wiadomo jednak, jak obecnie wygląda relacja między nimi.

Ten mężczyzna zostawił mnie z 5-miesięcznym dzieckiem, psem, domem i WSZYSTKIMI rachunkami. To źle! To niesprawiedliwe.

– miała pisać aktorka w social mediach.

Myślicie, że aktorka przy raperze odżyje? ;)

NAJNOWSZE