Kamil Grabara i Dominika Robak

i

Autor: PIOTR DZIURMAN/REPORTER / Screen/Instagram/@robaleek Kamil Grabara i Dominika Robak od kilku lat tworzą udanuy związek

Kamil Grabara uwiódł córkę Kingi Rusin. Teraz chce się ustatkować u boku pięknej Dominiki

2022-11-18 21:29

Kamil Grabara od kilku lat jeszcze szczęśliwie zakochany w pięknej modelce, która może się pochwalić nietuzinkową urodą. Jednak mało kto wie, że piłkarz niegdyś spotykał spotykał się z córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa.

Kamil Grabara nie spodziewał się, że zagra w listopadowych eliminacjach Mistrzostw Świata 2022, ponieważ to Bartłomiej Drągowski miał zasilić szeregi polskiej drużyny, jednak dramatyczna kontuzja skreśliła jego szansę na wyjazd do Kataru. Zastąpił go Kamil, który od kilku dni wzbudza zainteresowanie mediów. I to nie tylko pod kątem życia zawodowego, ale także prywatnego, które prowadzi u boku swojej narzeczonej Dominiki Robak.

Kamil Grabara prawdziwą miłość znalazł u boku Dominiki Robak

23-letni Kamil Grabarek postanowił się ustatkować. Od trzech i pół roku spotyka się z 24-letnią modelką Dominiką Robak, która od jakiegoś czasu dumnie nosi na palcy pierścionek zaręczynowy. Wygląda na to, że para ma w planach się pobrać. Para mimo wielu zawodowych obowiązków i nieregularnej pracy stara się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Na Instagramowych profilu Dominiki możemy zobaczyć, że zakochani uwielbiają podróże i towarzystwo swoich przyjaciół. Dominika często również towarzyszy Kamilowi podczas meczów.

Kamil Grabara i jego nietypowy podryw na Twitterze

Bramkarz dawniej dzielił swoje życie ze starszą córką znanego dziennikarza Tomasza Lisa i Kingi Rusin - Polą, która podobnie jak jej były interesuje się sportem - pracuje w "Przeglądzie Sportowym", gdzie pisze na temat piłki nożnej i tenisa. Pola nie na długo skradła serce Kamila. O ich randkach było głośno w 2018 roku, a ich romans zaczął się dość nietypowo. Kamil miał poprosił Polę o numer telefonu w komentarzu na Twitterze. Jak widać metoda okazała się skuteczna, ale nie na długo, ponieważ już rok później para zakończyła romantyczną relację.

Gdzie trzymać pieniądze - w skarpecie czy na koncie?