Francesco Totti i Ilary Blasi

i

Autor: SilverHub/REX/Shutterstock/EAST NEWS / Xinhua/EAST NEWS Francesco Totti i Ilary Blasi rozwodzą się

Piłkarz Francesco Totti rozwodzi się z żoną. Kobieta ukradła mu drogie zegarki, on zabrał jej wszystkie torebki. Fani zażenowani

2022-10-30 19:39

Francesco Totti i Ilary Blasi zdecydowali się na rozwód, a teraz czeka ich podział majątku. Żona piłkarza rozpętała piekło po tym, jak ukradła mężowi zegarki warte fortunę i wyprowadziła się z domu. Teraz żąda od niego 30 tysięcy euro alimentów na nią i troje dzieci. Totti zamiast przystać na prośbę Ilary, przywłaszczył sobie kolekcję jej ekskluzywnych torebek. To dopiero początek zdumiewającej afery.

Francesco Totti to 46 letni włoski piłkarz, który przez lata związany był z AS Roma. 20 lipca 2007 roku ogłosił sportową emeryturę. 20 czerwca 2005 roku poślubił modelkę Ilary Blasi. Para doczekała się syna i dwóch córek: Christian (ur. 2006), Chanel (ur. 2007) oraz Isabel (ur. 2016). Ilary obecnie jest dziennikarką telewizji MEDIASET.

Ilary Blasi bawi się z mężem w kotka i myszkę. Wyrachowana modelka przysporzyła sobie wielu wrogów

Francesco Totti i Ilary Blasi wiedli spokojne życie w swoich rodzinnych Włoszech, kiedy pewnego dnia nastał kryzys. Francesco dowiedział się o ZDRADZIE, której dopuściła się żona, z trenerem personalnym. Totti natychmiast kazał się żonie spakować i opuścić ich wspólny dom. Kobieta zrobiła to, jednak przy okazji zabrała drogie zegarki męża. Ilary zaszantażowała byłego partnera - albo będzie płacił alimenty w wysokości 30 tysięcy euro miesięcznie na nią i dzieci, albo nie odzyska już swoich drogocennych gadżetów.

Francesco nie uległ podstępnej partnerce i zabrał jej kolekcję drogocennych torebek wartych 100 tysięcy euro. Niedługo później zwrócił je w imię kompromisu, a Ilary nadal przetrzymuje w depozycie jego kosztowności. Zapewniła, że odda je dopiero po zakończonej sprawie i podziale majątku.

Włosi żywo komentują w internecie poczynania pari nie szczędzą Ilary słów krytyki, nazywając ją "złodziejką".

Klub 27 - klątwa, która wisi nad młodymi i sławnymi? /Eska ROCK