Kamil Bednarek

i

Autor: Telus/AKPA

kryzys

Kamil Bednarek wyjawił prawdę o rozstaniu. Artysta rzadko mówi o życiu prywatnym

2024-05-14 9:17

Kamil Bednarek nie udziela wywiadów zbyt często, a jeszcze rzadziej mówi o swoim życiu prywatnym. Tym razem zrobił wyjątek i uchylił rąbka tajemnicy swojego rozstania. O co dokładnie chodzi?

Kamil Bednarek i inni artyści odczuli pandemię związaną z COVID-19, na własnej skórze. W jednym z wywiadów opowiedział o obiecanych przez rząd pieniądzach, ale w pewnym momencie otworzył się i zaczął mówić o swoich życiu prywatnym, a to nie zdarza się mu zbyt często. Bednarek wyjawił smutną prawdę, a chodzi o rozstanie z kobietą.

Tak zmieniał się Kamil Bednarek. Zaczynał w "Mam Talent" jako nastolatek z dredami. Jego metamorfoza z 2019 roku zaskoczyła wszystkich!

Kamil Bednarek opowiedział o swoim rozstaniu

Artysta był jednym z gości w podkaście z Żurnalistą. Wypowiedział się tam na temat pandemii i rządowego wsparcia dla artystów. Nie zabrakło gorzkich słów o hejcie i nienawiści, która spadła na niego, gdy znalazł się na liście osób, którym wypłacone miały zostać pieniądze. "Gdybym wiedział, jakie są konsekwencje tego, to na pewno byśmy tego nie zgłaszali, a najlepsze jest to, że ja w tamtym okresie rozstawałem się z zespołem, rozstawałem się z kobietą i nawet nie miałem głowy do wymyślenia takiego projektu, więc ani grosza nie wziąłem z tych pieniędzy." - powiedział u Żurnalisty artysta. Okazuje się, że okres pandemii był dla artysty podwójnie ciężki. Nie dość, że spadła na niego lawina hejtu, to w tym samym czasie przeżywał miłosne rozterki. Trzeba przyznać, że pandemia dała w kość niemal wszystkim.

Kamil Bednarek zaczynał w Mam Talent. Dziś jest mężem i zmienił wizerunek

Kamil Bednarek to polski piosenkarz, autor tekstów i wykonawca muzyki reggae. Urodził się 10 maja w 1991 roku w Brzegu. Od 2008 do 2012 roku był wokalistą formacji Star Guard Muffin. W 2010 roku zajął drugie miejsce w 3. edycji "Mam talent!". Na jego koncie znajdują się takie przeboje jak "Cisza", "Chwile jak te", "Możemy więcej" czy "Bądź przy mnie".

Kamil Bednarek zaczynał w Mam Talent. Dziś jest mężem i zmienił wizerunek