Kamil Bednarek

i

Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Kamil Bednarek - wiek, wzrost, dziewczyna, koncerty. Co musicie o nim wiedzieć?

2023-05-26 12:40

Kamil Bednarek to jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Nagrywający w gatunku reggae artysta może pochwalić się rzeszą wiernych fanów oraz pokaźną listą piosenek, które zna cała Polska. Wokalista postanowił spróbować swoich sił w nowej roli i przyjął propozycję zostania trenerem w popularnym muzycznym show The Voice of Poland. Co musisz o nim wiedzieć?

Kamil Bednarek - wiek, wzrost, dziewczyna, koncerty, Instagram: oto informacje, które najbardziej interesują internautów w kontekście popularnego piosenkarza. Choć ciężko w to uwierzyć, w tym roku minie 11 lat od chwili, kiedy to o Kamilu dowiedziała się cała Polska. Artysta dał się poznać szerszemu gronu odbiorców, biorąc udział w programie Mam Talent. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące Bednarka i publikujemy je już teraz.

Kamil Bednarek - wiek

Ile lat ma Kamil Bednarek? Na to pytanie odpowiedzi często poszukują internauci. Odpowiadamy zatem. Autor przeboju Cisza skończył w 2023 roku 32 lata. Urodził się 10 maja 1991 roku w Brzegu.

Kamil Bednarek - wzrost

Kolejną z kwestii dotyczących wokalisty, która nurtuje sporą część internautów jest jego wzrost. Kamil należy do wysokich mężczyzn. Mierzy bowiem 184 centymetry.

Smolasty śpiewa weselne hity!

Kamil Bednarek - dziewczyna

Kamil Bednarek to jeden z tych artystów, którzy chronią swoją prywatność. Wobec tego, ciężko stwierdzić czy aktualnie się z kimś spotyka. W opisie jednego ze zdjęć opublikowanych w 2017 roku, wokalista przyznał, że najważniejszymi kobietami w jego życiu są babcia, mama i siostra. W 2023 media obiegła informacja, że Kamil Bednarek ma żonę i jest to Victoria Hall.

Kamil Bednarek - koncerty

Artysta reggae sporo koncertuje. Można go zobaczyć na dużych festiwalach czy też na juwenaliach, jak i w klubach, podczas biletowanych koncertów promujących jego materiał. O wszystkich koncertach artysta informuje w social mediach.

Kamil Bednarek - Instagram

Media społecznościowe to świetny kanał przepływu informacji między artystą a fanami. Doskonale wie o tym również Kamil Bednarek. Piosenkarz posiada konto w serwisie, które obserwuje ponad 159 tysięcy użytkowników. Znajdziecie go pod nickiem @kamilbednarek.