Kaley Cuoco i Margot Robbie się nie lubią? Gwiazda Big Bang Theory odpowiada

2020-12-03 18:03 es
Margot Robbie i Kaley Cuoco
Autor: instagram.com

Po Hollywood krążą plotki, jakoby Kaley Cuoco i Margot Robbie się nie lubiły. Podobno panie konkurują ze sobą, bo obie stworzyły postać komiksowej Harley Quinn. Ile w tych doniesieniach prawdy? Głos zabrała sama Kaley Cuoco.

Kaley Cuoco i Margot Robbie to młode, zdolne aktorki. Ta pierwsza zdobyła popularność dzięki serialowi Big Bang Theory. Margot Robbie ma na koncie na przykład występ w filmie Wolf Of Wall Street. Tym, co łączy obie panie, jest postać Harley Quinn.

Margot Robbie wystąpiła jako szalona kochanka Jokera w Suicide Squad (2016) oraz w spin-offie Birds Of Prey, który został wydany w lutym.

Natomiast Kaley Cuoco podkładała głos Harley Quinn w animowanym serialu na platformie streamingowej DC Universe.

A ponieważ panie rzekomo ze sobą konkurują, powstały płotki jakoby Kaley Cuoco i Margot Robbie się nie lubiły. Ile w tym prawdy?

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Kaley Cuoco nie lubi Margot Robbie?

Czy faktycznie panie się nie lubią? Kaley Cuoco dementuje te plotki! Gwiazda Big Bang Theory udzieliła wywiadu dla magazynu Interview.

Kiedy Harley stała się czymś w rodzaju wielkiej sprawy, a potem, kiedy wyszły Birds Of Prey, pojawiły się te wszystkie historie, które mamy z Margot Robbie. Ale nigdy jej nie spotkałam. Kocham ją. Wyszedł artykuł, w którym napisano, że nie pojawimy się razem na Comic-Conie, bo nie chciałyśmy być razem na tej samej scenie. Żadnej z nas nie było nawet na Comic-Conie!

Mówiła w rozmowie z Davidem Spade.

Teraz już nie ma wątpliwości. Konflikt Kaley Cuoco i Margot Robbie to bzdura!

NAJNOWSZE