Beyonce składa życzenia Britney Spears. Opublikowała jej zdjęcie z dzieciństwa

2020-12-03 17:03 es
Beyonce
Autor: Ian West/Press Association/East News

Wczoraj Britney Spears świętowała 39 urodziny. O jej dniu pamiętała inna wielka gwiazda, Beyonce. Wokalistka udostępniła na swojej stronie internetowej życzenia dla Britney Spears. Opublikowała także jej zdjęcie z dzieciństwa. Kto by pomyślał, że ten maluch wyrośnie na taką gwiazdę!

Tak to działa w show-biznesie, że wielkie gwiazdy przyciągają inne wielkie gwizdy. I tak na przykład Beyonce i Britney Spears dogadują się całkiem nieźle. W zasadzie wiele je łączy. Są w tym samym wieku i obie zrobiły imponujące kariery. Panie zbliżyły się do siebie w 2004 roku, gdy razem zrobiły ikoniczną reklamę Pepsi Super Bowl w stylu gladiatorek.

Kilka lat później, w 2017 roku z okazji Dnia Kobiet Britney Spears oddała honory Beyonce i Madonnie. Na Twitterze napisała, że są to jej dwie największe inspiracje.

Chociaż dziś relacje Beyonce i Britney Spears nie są tak medialne, wygląda na to, że wciąż bliskie. Queen Bey wrzuciła na swoją stronę internetową życzenia dla Britney.

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Beyonce składa życzenia urodzinowe Britney Spears

Z okazji 39 urodzin Britney Spears jej koleżanka, Beyonce złożyła jej życzenia. Na oficjalnej stronie internetowej gwiazdy pojawił się napis.

HAPPY BIRTHDAY BRITNEY SPEARS

Obok napisu widnieje zdjęcie. Britney Spears jako niemowlak była przeurocza!

Miły gest ze strony Beyonce!

Beyonce składa życzenia Britney Spears
Autor: www.beyonce.com
NAJNOWSZE