Kajra prywatnie. Żona Sławomira to na scenie ogień, a w domu? [GALERIA]

2021-08-01 9:00 kp

Magdalena Kajrowicz to jedna z uczestniczek Tańca z gwiazdami 2021. Żona Sławomira powalczy na parkiecie o Kryształową Kulę z innymi znanymi paniami, takimi jak Iza Małysz czy Oliwia Bieniuk. Kajra dała się poznać jako przebojowa aktorka i wokalistka o tanecznym zacięciu. A jaka jest prywatnie? Zajrzeliśmy na jej Instagram!

Patrząc na występy Kajry i Sławomira nie ma wątpliwości, że żona gwiazdora rock-polo to prawdziwa sceniczna lwica. Magdalena Kajrowicz świetnie odnajduje się w konwencji, jaką wymyśliła razem ze Sławomirem i za każdym razem na scenie robi wszystko, by dać fanom najlepszą zabawę. Teraz będzie musiała pokazać się z zupełnie innej strony - no chyba, że w Tańcu z gwiazdami 2021 wprowadzą disco :)

Magdalena Kajrowicz ma 37 lat i pochodzi z Wałbrzycha. Z wykształcenia jest aktorką - ukończyła PWST w Krakowie, jak zresztą jej mąż, Sławomir Zapała. Kajra ma za sobą role w kilkunastu polskich serialach i kilku filmach. Występowała też w spektaklach teatralnych. W 2011 roku wyszła za Sławomira. Para doczekała się syna.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Kajra prywatnie

Na scenie Kajra uwielbia błyszczeć - często wybiera więc kreacje z cekinów i chętnie odsłania nogi. Pod tym względem Taniec z gwiazdami 2021 na pewno sprosta jej oczekiwaniom. W show pracują najlepsi styliści, którzy dbają o to, by gwiazdy i tancerze w swoich kolejnych strojach wyglądali oszałamiająco.

A jak jest na co dzień? Magdalena Kajrowicz swobodnie pokazuje się w codziennym, delikatnym makijażu i stawia na wygodę. Na jej Instagramie można znaleźć zdjęcia z mężem, ale i ujęcia ich całej rodziny. Jesteście ciekawi, jak Kajra wygląda poza sceną? Zajrzyjcie do galerii!

NAJNOWSZE