Kaitlynn Carter skomentowała zdjęcie Miley Cyrus. Między nimi naprawdę iskrzy!

2019-09-11 14:32 mw
Miley Cyrus i Kaitlynn Carter
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Była szwagierka Kylie i Kendall Jenner naprawdę jest zakochana po uszy w Miley Cyrus! Świadczy o tym na przykład ostatni komentarz Kaitlynn pod jednym ze zdjęć Miley na Instagramie.

Czy nam się to podoba, czy nie - dawna Miley wróciła. Małżeństwo i stabilizacja w długoletnim związku najwyraźniej nie były piosenkarce pisane; po zaledwie kilku miesiącach od ślubu z Liamem Hemsworthem para rozstała się, a Miley Cyrus rzuciła się w objęcia dziewczyny.

I jeśli ktoś myśli, że Kaitlynn Carter to tylko pstryczek w nos Liama i chwilowy kaprys, może się mocno zdziwić! Wygląda na to, że romans Miley Cyrus z gwiazdą reality tv naprawdę iskrzy!

Dowodem na to może być choćby najnowszy komentarz Kaitlynn pod nowym zdjęciem Miley Cyrus na Instagramie.

KAITLYN CARTER O ZDJĘCIU MILEY CYRUS: "DOBRY BOŻE"

We wtorek 10 września na Instagramie Miley Cyrus pojawiły się nowe zdjęcia gwiazdy. Piosenkarka od kilku dni przygotowuje fanów na premierę swojej nowej piosenki do filmu "Aniołki Charliego", którą nagrała wraz z Arianą Grande. W takim też klimacie są nowe fotki Miley na Instagramie: drapieżne i sexy.

Nie uszło to uwadze dziewczyny Miley Curus, która skomentowała zdjęcia swojej ukochanej słowami:

DOBRY BOŻE 🤤

Wyświetl ten post na Instagramie.
TOM FORD 🐐 Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Kaitlynn Carter to była żona Brody'ego Jennera. W każdym razie tak była przedstawiana... W rzeczywistości istnieją poważne wątpliwości, czy brat Kylie i Kendall Jenner oraz nowa dziewczyna Miley Cyrus faktycznie byli formalnie małżeństwem.

Jedno jest pewne - Brody i Kaitlynn oficjalnie rozstali się w sierpniu 2019 roku, czyli dokładnie wtedy, kiedy zakończyło się małżeństwo Miley i Liama.

Zdaniem dziennikarzy serwisu TMZ, Kaitlynn Carter i Brody Jenner rozstali się, ponieważ Kaitlynn chciała dwóch rzeczy, których Brody nie chciał jej dać: oficjalnego małżeństwa oraz dziecka.

Według ustaleń TMZ Brody Jenner i Kaitlynn Carter w 2018 roku zawarli jedynie nieformalny ślub w Indonezji.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE