Miley Cyrus i Kaitlynn Carter na kolacji [ZDJĘCIA] Ona naprawdę nie tęskni za Liamem

2019-09-11 9:29 kp

Miley Cyrus już dawno zapomniała, że jeszcze przed kilkoma tygodniami była żoną Liama Hemswortha. Gdy w grudniu ubiegłego roku para wzięła cichy ślub, fani gwiazdy z radością uznali, że przyszedł czas na jej ustatkowanie i dojrzałość. Jak już wiemy, nie do końca ;) Ci, którzy tęsknili za starą Miley, mają powody do zadowolenia!

Miley Cyrus świetnie odnajduje się w swoim nowym-starym życiu, które rozpoczęła po rozstaniu z Liamem Hemsworthem. Zanim wokalistka wzięła w grudniu ślub z aktorem, para przeszła wiele rozstań, w trakcie których Miley wdawała się w liczne romanse. Tym razem jednak rozstanie jest ostateczne, bo Liam złożył już pozew o rozwód.

Fanom gwiazdy wydawało się, że ślub z Liamem Hemsworthem to ostateczne zamknięcie tamtego etapu jej życia. Po ośmiu miesiącach okazało się jednak, że Miley tęskni za swoim dawnym szaleństwem - wokalistka rozstała się więc z aktorem i rozpoczęła związek z Kaitlynn Carter.

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter na kolacji

Dziś widać, że Miley Cyrus rzeczywiście się zmieniła. Podczas ostatniej kolacji z nową ukochaną gwiazda pokazała się w przezroczystym topie i wystylizowanych na mokre włosach. Aktorka hitu Mother's Daughter prowadziła przodem za rękę Kaitlynn.

Fani wokalistki zastanawiają się, jak długo potrwa jej najnowsza relacja. Choć początkowo zanosiło się na krótki romans, dziewczyny zdążyły już razem zamieszkać w Hollywood Hills i nic nie wskazuje na to, by znudziły się swoim towarzystwem.

Zobaczcie ich najnowsze zdjęcia!

NAJNOWSZE