Kaia Gerber kupiła urodzinowy tort dla Pete Davidsona! Są już parą?

2019-11-17 22:27 kp
Kaia Gerber, Pete Davidson
Autor: Rex Features/East News; David Fisher/REX/Rex Fashion/East News

Po kilku ostatnich wspólnych wyjściach Kai Gerber i Pete Davidsona, nie ma już wątpliwości, co łączy tych dwoje. Modelkę i komika łączono już od początku października, jednak dopiero z upływem czasu celebryci przestali ukrywać się z tym, co do siebie czują. Podsumowaniem jest urodzinowy tort, który Gaia Gerber skombinowała specjalnie dla Pete'a!

Jeszcze rok temu Pete Davidson spędzał swoje urodziny przypadające na 16 listopada samotnie. Zaledwie miesiąc wcześniej zerwała z nim Ariana Grande, która po śmierci Mac Millera uświadomiła sobie, że komik nie jest mężczyzną, z którym chce spędzić resztę życia. Sam Pete na szczęście szybko poradził sobie z samotnością, wdając się w romanse najpierw z Kate Beckinsale, a później z Margaret Qualley.

Jego kolejną wybranką została córka Cindy Crawford, Kaia Gerber. Komik i modelka spotykają się od początku października i mimo początkowych doniesień o ich czysto koleżeńskiej relacji, dziś nie ma wątpliwości, że tę dwójkę łączy coś więcej.

Pete Davidson świętuje urodziny z Kaią Gerber

Według najnowszych doniesień swoje 26. urodziny Pete Davidson spędził z Kaią Gerber. Modelkę widziano, jak towarzyszyła komikowi na backstage'u Saturday Night Live. Celebrytka nie zapomniała o urodzinowym torcie, który specjalnie dla ukochanego zamówiła w Magnolia Bakery w Nowym Jorku.

Na dedykowanym torcie znalazł się napis: "Wszystkiego najlepszego, Pete". Nie wiadomo, jak później Pete i Kaia świętowali ten dzień, jednak nie ma wątpliwości, że nie mogli się nudzić ;)

NAJNOWSZE