Kaia Gerber i Pete Davidson są razem? Zdradził ich naszyjnik!

2019-11-09 19:08 kp
Kaia Gerber, Pete Davidson
Autor: Rex Features/East News; David Fisher/REX/Rex Fashion/East News

W przeciwieństwie do swoich poprzednich relacji, znajomość z Kaią Gerber Pete Davidson postanowił ukrywać przed światem. Komik, który był narzeczonym Ariany Grande i chłopakiem Kate Beckinsale oraz ostatnio Margaret Qualley, od kilku tygodni widuje się z córką Cindy Crawford. Czy to na pewno tylko przyjaźń?

Pete Davidson zasłynął na całym świecie jako chłopak Ariany Grande, chętnie dzielący się w mediach i swoich komediowych występach szczegółami z ich życia osobistego. Gdy Ariana go rzuciła, szybko znalazł pocieszenie w ramionach starszej Kate Beckinsale, a następnie młodszej Margaret Qualley. Choć wielu internautów zastanawia się, co Pete ma w sobie pociągającego, lgną do niego największe gwiazdy showbiznesu.

Ostatnio Pete Davidson spotyka się z Kaią Gerber. Parę widziano kilkakrotnie razem na obiedzie, a raz komika przyłapano nad ranem przed jej apartamentem. Znajomi celebryty zapewniali jednak, że z młodą modelką łączy go wyłącznie przyjaźń.

Pete Davidson i Kaia Gerber są parą?

Tymczasem wiele wskazuje na to, że Pete Davidsona i Kaię Gerber łączy znacznie więcej niż koleżeństwo. Na to wskazywałby... naszyjnik, jaki Kaia miała na sobie podczas ostatniej gali 2019 Woman of Achievement Awards w Beverly Hills, na którą wybrała się z mamą i babcią. Na krótszym z dwóch łańcuszków na szyi Kai Gerber błyszczał naszyjnik w kształcie litery P...

Kaia Gerber
Autor: Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News
Kaia Gerber
Autor: Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News

Literka "P" kojarzy się oczywiście z nikim innym, jak z Pete Davidsonem! Czyżby komik podarował modelce naszyjnik, by w ten subtelny sposób ogłosiła światu, że rzeczywiście randkuje z byłym narzeczonym Ariany Grande?

NAJNOWSZE