Kylie Jenner i Drake są parą? "Ona uważa się za singielkę"

2019-11-09 16:57 kp
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kylie Jenner chętnie korzysta z wolności, jaką odzyskała po rozstaniu z Travisem Scottem i robi wszystko to, na co mają ochotę młode celebrytki - imprezuje i... imprezuje ;) Ostatnio jednym z jej najlepszych znajomych został Drake, z którym była widziana niedawno podczas jego przyjęcia urodzinowego. Co łączy tych dwoje?

Kylie Jenner sprawiała wrażenie bardzo szczęśliwej ze swojego związku z Travisem Scottem. Celebrytka i raper stworzyli rodzinę dla swojej córki, niespodziewanie dla ich fanów stając się dobrymi i zaangażowanymi rodzicami. Jeszcze bardziej niespodziewanie jednak na początku października Kylie Jenner i Travis Scott zdecydowali o rozstaniu.

Para jednak wcale się nie pokłóciła - wręcz przeciwnie, Kylie i Travis dalej się przyjaźnią i wspólnie zajmują córką. Najwyraźniej jednak bardziej niż na związku, zależało im na jednym - wolności.

Kylie Jenner i Drake kręcą ze sobą?

Ta odzyskana wolność wyjątkowo przypadła do gustu Kylie Jenner, która z przyjemnością zaczęła chodzić solo na imprezy. Jak na seksowną celebrytkę przystało, długo nie musiała narzekać na brak towarzystwa. Tym zajął się... Drake.

Po raz pierwszy Kylie Jenner i Drake bawili się razem na jego urodzinach pod koniec października - już wtedy świadkowie donosili, że celebrytka i raper spędzili razem wyjątkowo dużo czasu. Gdy więc znów imprezowali razem w Halloween, świat obiegły plotki o ich romansie. Co łączy ich w rzeczywistości? Znajomi gwiazd uchylili rąbka tajemnicy.

Kylie ma się świetnie. Uważa się za singielkę… jej głównym celem jest Stormi, ale jest także młoda i lubi się dobrze bawić. Widuje się z Drake'em. Głównie razem z innymi przyjaciółmi. Zna Drake'a od jakiegoś czasu. Nie są w związku. Wygląda na to, że jest między nimi chemia, flirtują i spędzają razem wolny czas. To nic zbyt skomplikowanego.

- czytamy.

Myślicie, że Kylie Jenner i Drake mają szansę na związek?

NAJNOWSZE