Justin Timberlake świętuje Dzień Ojca. W końcu pokazał zdjęcie drugiego dziecka!

2021-06-21 13:00 AM
Justin Timberlake i Jessica Biel
Autor: Rodin Eckenroth/Getty AFP/East News

Jessica Biel i Justin Timberlake w 2020 roku po raz drugi zostali rodzicami. Ciąża aktorki utrzymywana była w tajemnicy, podobnie jak fakt, że aktorka urodziła. Justin wiadomość o tym, że po raz kolejny został ojcem, potwierdził po dość długim czasie. Teraz przy okazji świętowania Dnia Ojca publikuje rzadkie zdjęcie, na którym widać małego synka.

Jesienią ubiegłego roku pojawiły się plotki na temat tego, że Justin Timberlake i Jessica Biel po raz drugi zostali rodzicami. Para milczała na ten temat i dopiero na początku tego roku piosenkarz potwierdził, że są świeżo upieczonymi rodzicami.

W social mediach zarówno Jessicy jak i Justina na próżno szukać fotek ich pociech. Para jak tylko może chroni prywatność nie tylko swoją, ale przede wszystkim 6-letniego Silasa i rocznego Phineasa.

Justin Timberlake pokazał zdjęcie młodszego syna

Justin Timberlake zrobił wyjątek. Z okazji Dnia Ojca opublikował na Instagramie wyjątkowy post. Piosenkarz pokazał fotki z pociechami oraz ze swoim tatą i teściem. Post podpisał:

Bycie tatą jest lepsze, niż mogłem to sobie wyobrazić. Jestem wdzięczny ojcom i dziadkom za prowadzenie i poświęcenie się dla mnie, abym mógł spełnić marzenia i za nauczenie mnie, że PRAWDZIWE ŻYCIE dzieje się we wszystkich małych chwilach. Szczęśliwego Dnia Ojca dla wszystkich ojców!!!

Fotka, która najbardziej zainteresowała fanów to ta, na której Justin gra na konsoli ze swoimi dziećmi. Fani zachwycili się rocznym Phineasem, który trzymał w ręku konsolę i razem z bratem i tatą spędzał czas na graniu.

Prawda, że uroczy widok?

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
NAJNOWSZE