Justin Timberlake Jessica Biel

i

Autor: Cover Images/East News

GWIAZDY

Justin Timberlake i Jessica Biel biorą rozwód przez książkę Britney Spears?! Szokujące doniesienia z USA

2024-01-17 15:22

Premiera książki Britney Spears odbiła się w mediach szerokim echem. Jak donoszą amerykańskie serwisy, ujawnione w niej informacje mocno wpłynęły na relacje Justina Timberlake'a z jego żoną Jessicą Biel. Według podawanych rewelacji aktorka nie może przeboleć tego, co spotkało księżniczkę popu z powodu jej ukochanego.

Justin Timberlake szykuje się wielkiego muzycznego powrotu. Amerykańskie media skupiają się jednak na jego życiu prywatnym, a konkretnie na problemach w małżeństwie. Nie jest tajemnicą, że premiera autobiografii Britney Spears zatytułowanej "The Woman In Me" [w Polsce "Kobieta, którą jestem"] mocno namieszała i wpłynęła na postrzeganie piosenkarza przez opinię publiczną. Na łamach książki, która w samych Stanach Zjednoczonych rozeszła się w ponad 2 milionach egzemplarzy, Britney opowiedziała m.in. o aborcji, do której miał ją nakłonić jej były partner. Artystka zdradziła też, jak wiele kosztowało ją rozstanie z Timberlakiem, który przedstawił światu narrację, jakoby to on był ofiarą, mimo że kilkukrotnie zdradził Spears. Po premierze "The Woman In Me" Justin wyleciał do Meksyku i wyłączył możliwość komentowania jego postów na Instagramie. I choć od debiutu książki minęło już kilka miesięcy, emocje nie ostygły, co widać po chłodnych reakcjach na ogłoszony powrót piosenkarza. Informator "Life & Style" donosi, że Jessica Biel rozważa rozwód z Justinem, a jednym z powodów mają być właśnie rewelacje, który po 20 latach ujrzały światło dzienne.

To z nią Justin Timberlake zdradził Britney Spears? Byli wtedy blisko. Fani mają swoje typy!

PODSUMOWANIE ROKU 2023 | Maks on air

Justin Timberlake i Jessica Biel planują rozwód?

Już w ubiegłym roku pojawiały się doniesienia, że wspomnienia Britney wpłynęły na małżeństwo Timberlake'a z Jessicą Biel. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że para nadal boryka się z trudnościami, ponieważ aktorka nie może pogodzić się z tym, co spotkało Britney z powodu jej ukochanego.

Krążą plotki, że on i Jessica zmierzają w stronę rozstania. Chociaż naprawdę się kochają, terapia dla par, którą przeszli, po prostu nie rozwiązała niektórych z ich podstawowych problemów - mówi cytowane przez "Life & Style" źródło.

Wierzycie?

Listen on Spreaker.